901 - 920 av 1 296
1...454647...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2010

Klubbad för

Ring, 18K med diamanter 6xca 0,01ct (2 st naggade) Ø 16 3/4, 10,1g

Utrop: 2 400 kr

Ring, 18K vikingakopia, Ø 17. 8,3g

Utrop: 2 300 kr

Ring, 18K Orm med röda stenar & 5 små diamanter, Ø 16 3/4 18K 1,6g

425 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Certina manuell 18K med armband X-länk med stav 18cm, 18K Brv 61,7g extra länkbit

8 600 kr

Utrop: 6 100 kr

Slät ring, 23K graverad Ø 18 5,2g

Utrop: 1 300 kr

Örhängen, med skuvlås, Brosch, skador 18K 8,3g

Utrop: 1 700 kr

Herrur, Tissot 18K, äldre modell manuell plexiglas, läderband, graverad bakboett

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Slät ring, 23K graverad skev, 8,5g

Utrop: 2 100 kr

Släta ringar, 4st (2st graverade) 18K Ø 16-17 1/2. 10,7g

Utrop: 2 200 kr

Slät ring, 23K graverad Ø 17 3/4. 4,2g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, 18K v-formad, 41cm 20,6g

Utrop: 4 800 kr

Armband, 18K 17cm säkerhetskedja ej guld, glappt lås, brv 13,7g

Utrop: 2 800 kr

Halskedja, Bismarck 18K 42cm 7,8g

Utrop: 1 800 kr

Parti guld, 18K skador 14,3g

Utrop: 2 900 kr

Ringar, 2st (en med diamanter 3xca0,01ct) 18K Ø 16, graverade, 3,8g

Utrop: 900 kr

Ring, 18K i vitguld med diamant ca0,05ct, Ø 16 3/4.1,5g

Utrop: 600 kr

Knappar, ett par Manschettknappar rektangulära 18K 17,5g

Utrop: 4 100 kr

Slät ring, 18K graverad Ø 19 1/4, 4,3g

Utrop: 900 kr

Bestick, Transcheringsbestick i utländskt silver (1 del med monogram), 245 & 260mm

550 kr

Utrop: 500 kr

Kaktång, ca 196mm, skadat handtag i silver

50 kr

Utrop: 50 kr