881 - 900 av 1 296
1...444546...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 mars 2010

Klubbad för

Armband, 18K Bismarck med säkerhetskedja 18,5cm 1,9g slitage

Utrop: 400 kr

Ring, 14K med odlad pärla samt diamanter 2xca 0,01ct, Ø 16 3/4, 2,3g

425 kr

Utrop: 550 kr

Örhängen, ett par 18K med odlade pärlor Ø 7,4-7,5mm samt diamanter 2xca 0,02ct, skruvlås 3,6g

Utrop: 850 kr

Slät ring, 18K i vitguld graverad Ø 20, 11,6g

Utrop: 2 400 kr

Bit guld, 18K tvåfärgad, 1,0g

Utrop: 200 kr

Ring, 18K med odlad pärla Ø 7,1mm samt diamanter 6xca0,015ct, Ø 17, 2,7g

750 kr

Utrop: 1 000 kr

Armband, Pansar 18K slitet, går ej att öppna, 24,9g

Utrop: 5 000 kr

16 1/2, 2,2g

Utrop: 550 kr

Ringar, 2 st släta graverade i vitguld Ø 17 1/2, 19 3/4. 6,2g

Utrop: 1 300 kr

Halskedja, 18K Doserad X-länk 45cm 13,2g

Utrop: 3 100 kr

Armband, Bismarck 20cm med 5 berlocker 21,3g små skador

Utrop: 4 300 kr

Ringar, 2st graverade, skador, sten, 9,5g

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, 18K manglad pansar halvstel modell 43cm, 33,5g

Utrop: 7 800 kr

Armband, 18K X-länk med stav 18,5cm, 1 berlock (graverad) 25,1g

Utrop: 5 100 kr

Armband, 18K Pärlor/stav, 18,5cm, 3,9g

750 kr

Utrop: 900 kr

Armband, 18K manglad pansar 17,5cm med säkerhetskedja, 17,1g

Utrop: 3 500 kr

Damur, Certina äldre modell manuell, plexiglas skadat, ur & band 18K X-länk med stav, 14,5cm, brv 23,6g

2 700 kr

Utrop: 2 300 kr

Parti guld, 18K slitage 12,3g

Utrop: 2 500 kr

Ring, 18K v-formad, Ø 17 3/4, 3,4g

Utrop: 800 kr

Hänge, 18K med Camé (lite lös) längd 3,5cm 3,2g

Utrop: 650 kr