1121 - 1140 av 1 683
1...565758...85 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2010

Klubbad för

Armband, X-länk med stav 1 Berlock (Lykta med pärla) 18K 19,5cm 45,9g

Utrop: 10 600 kr

Armband, Bismarck 18K 19,5cm 14,9g

Utrop: 3 000 kr

Armband, X-länk 18K 18cm B1,8cm 61,8g

Utrop: 14 400 kr

Collier, 18K tvåfärgat 44cm 36,3g ihåligt halvstelt låsåtta glapp

Utrop: 7 300 kr

Halskedja, 14K 51cm 3,8g

Utrop: 650 kr

Ring, 18K tvåfärgad med blå sten och två små diamanter Ø17 1/4 2,3g

Utrop: 600 kr

Ring, 18K med vita stenar Ø17 3,5g

Utrop: 950 kr

Ring, 18K välvd ovansida Ø15 7,1g repor

Utrop: 1 500 kr

Ring, Enstensring 18K med diamant ca0,15ct (gammalslipad, Piké) Ø16 1/2 1,9g skev

Utrop: 700 kr

Kråsnål, 18K med Pärla 1,0g

Utrop: 200 kr

Örhängen, 2 par 18K 2,3g stift

Utrop: 550 kr

ID-brickor, 18K 4,3g graverade

Utrop: 900 kr

Halskedja, Pansar 18K 72cm 6,8g

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Damur, Certina manuell stål Armband vitguld 18K bruttovikt 23,0g ej funktionsgaranti

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Halskedjor, 2st Singapore 2st Hängen 43,5cm m Platta, 40cm med Hjärta 18K 3,5g

Utrop: 700 kr

Örhängen, ett par 18K Ringar Ø5cm 3,8g smärre bucklor

Utrop: 800 kr

Halskedja, Bismarck 18K doserad 46cm 19,0g

Utrop: 4 400 kr

Parti guld, 18K 12,2g Ringar gravyr skador

Utrop: 2 500 kr

Ringar, 2st 18K Bismarck Ø18 och en med välvd ovansida Ø17 2,8g

Utrop: 600 kr

Halskedja, Venezia Hänge 18K 41cm Hjärta med blå sten 4,7g

Utrop: 1 100 kr