Ring, 18K med vita stenar Ø17 3,0g
Utrop: 850 kr
Armband, med 11 Berlocker 18K 19cm 28,0g
Utrop: 6 500 kr
Armband, X-länk 18K 19,5cm 5,8g slitage
Utrop: 1 200 kr
Ring, Klackring 14K med klarblå sten Ø20 6,5g
Utrop: 1 050 kr
Halskedja, Ankar 18K 56cm 28,4g
Utrop: 6 600 kr
Halskedja, Ankar 18K 60cm 40,9g
Utrop: 9 500 kr
Armband, 18K 19,5cm B1,2cm 25,4g halvstelt
Utrop: 5 900 kr
Halskedja, Pansar 53cm Hänge Kors Örhänge udda 18K 4,3g
Utrop: 900 kr
Örhängen, ett par 18K Ringar 1,6g
Utrop: 425 kr
Ring, vitguld 18K med små diamanter 12st Ø15 1/2 2,7g
Ring, 18K med grön sten (naturliga sprickor) Ø17 1/4 2,8g
Utrop: 600 kr
Collier, Bismarck 18K öppen med Fyrklöver 46cm 5,4g
Utrop: 1 300 kr
Parti guld, 18K 4,2g skador udda
Parti guld, 14K 4,5g skador
Utrop: 750 kr
Halskedja, Silver 51cm 15,0g låsfäste ej silver
Utrop: 125 kr
Halskedja, Silver Pansar 50cm 37,7g rustik
Utrop: 250 kr
Halskedja, Figaro 14K 8,2g ihålig av
Utrop: 1 400 kr
Parti guld, 18K 20,6g Hänge och två udda örhängen
Utrop: 4 200 kr
Armband, X-länk 18K 20cm 50,8g en låsåtta glapp
Utrop: 11 800 kr
Armband, variant på Korridor 18K 18cm 70,4g
Utrop: 16 200 kr
Tisdag 16 feb 2010