1101 - 1120 av 1 683
1...555657...85 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2010

Klubbad för

Ring, 18K med vita stenar Ø17 3,0g

Utrop: 850 kr

Armband, med 11 Berlocker 18K 19cm 28,0g

Utrop: 6 500 kr

Armband, X-länk 18K 19,5cm 5,8g slitage

Utrop: 1 200 kr

Ring, Klackring 14K med klarblå sten Ø20 6,5g

Utrop: 1 050 kr

Halskedja, Ankar 18K 56cm 28,4g

Utrop: 6 600 kr

Halskedja, Ankar 18K 60cm 40,9g

Utrop: 9 500 kr

Armband, 18K 19,5cm B1,2cm 25,4g halvstelt

Utrop: 5 900 kr

Halskedja, Pansar 53cm Hänge Kors Örhänge udda 18K 4,3g

Utrop: 900 kr

Örhängen, ett par 18K Ringar 1,6g

Utrop: 425 kr

Ring, vitguld 18K med små diamanter 12st Ø15 1/2 2,7g

Utrop: 850 kr

Ring, 18K med grön sten (naturliga sprickor) Ø17 1/4 2,8g

Utrop: 600 kr

Collier, Bismarck 18K öppen med Fyrklöver 46cm 5,4g

Utrop: 1 300 kr

Parti guld, 18K 4,2g skador udda

Utrop: 850 kr

Parti guld, 14K 4,5g skador

Utrop: 750 kr

Halskedja, Silver 51cm 15,0g låsfäste ej silver

Utrop: 125 kr

Halskedja, Silver Pansar 50cm 37,7g rustik

Utrop: 250 kr

Halskedja, Figaro 14K 8,2g ihålig av

Utrop: 1 400 kr

Parti guld, 18K 20,6g Hänge och två udda örhängen

Utrop: 4 200 kr

Armband, X-länk 18K 20cm 50,8g en låsåtta glapp

Utrop: 11 800 kr

Armband, variant på Korridor 18K 18cm 70,4g

Utrop: 16 200 kr