1141 - 1160 av 1 683
1...575859...85 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2010

Klubbad för

Armband, 2st 18K Bismarck båda 19cm 9,9g slitage

Utrop: 2 000 kr

Parti guld, 18K 7,5g gravyr udda

Utrop: 1 500 kr

Ring, Karmosé vitguld 18K med diamanter 1xca0,23ct 6xca0,01ct (single cut) (enl grav 0,20ct W/ Vs) Ø17 1/2 2,7g

Utrop: 2 300 kr

Ring, 18K med blå sten Ø15 3/4 2,1g

Utrop: 550 kr

Ring, 18K med vita och gröna stenar Ø17 1,2g

275 kr

Utrop: 325 kr

Ring, 18K med röda och vita stenar Ø17 2,0g

Utrop: 550 kr

Parti guld, 18K 3,6g skador udda pärla och gummistopper

Utrop: 725 kr

Armringar, 2st 14K mönstrade Ø6,8cm 11,8g smärre bucklor

Utrop: 1 900 kr

Armband, 17cm Hänge och 3 Berlocker 14K med stenar och pärlor 7,0g

Utrop: 1 000 kr

Ring, 14K med vit sten Ø16 1/4 1,9g

300 kr

Utrop: 325 kr

Ring, Karmosé 14K med en lila och vita stenar Ø17 1/2 1,7g

250 kr

Utrop: 275 kr

Ringar, 18K med ljusblå sten Ø17 3/4 bruttovikt 4,3g

725 kr

Utrop: 850 kr

Halskedja, Pansar 50,5cm 15,9g

Utrop: 3 700 kr

Halskejda, Pansar 36cm Hänge med stenar 18K 2,9g

Utrop: 650 kr

Mynt, 4st Myntliknande föremål 21K Engelska monarker 31,9g

Utrop: 7 900 kr

Parti guld, 18K 3,2g udda skadat

Utrop: 725 kr

Halskedja, Pansar 46cm Hänge Kors 18K 7,2g

Utrop: 1 700 kr

Halskedja, Figaro 47cm samt en udda länkbit 14K 17,1g

Utrop: 2 800 kr

Ring, 18K med färgade stenar (nagg och en fattas) Ø15 2,3g

Utrop: 450 kr

Parti guld, 18K skador 1,7g

Utrop: 350 kr