Halskedja, Singapore 40cm Hänge Hjärta med stenar 18K 2,4g
Utrop: 600 kr
Ring, Klackring 18K med liten sten Ø19 1/2 4,5g skadad
Utrop: 900 kr
Halskedja, Pansar Silver 55cm 66,2g
Utrop: 450 kr
Armband, Pansar Silver 22cm 28,6g
Utrop: 250 kr
Ring, Klackring 18K med vit sten Ø21 2,5g monogram SP skev
Utrop: 500 kr
Hänge, Lejonet med vit sten Halskedja Venezia 18K 51,5cm 6,1g
Utrop: 1 500 kr
Halskedja, 61cm Krucifix 56mm 18K 50,4g
Utrop: 10 200 kr
Halskedja, Pansar 18K 45cm 17,2g
Utrop: 3 500 kr
Halskedja, 18K Flätad trefärgad 41cm 6,2g defekt
Utrop: 1 300 kr
Parti guld, 18K bruttovikt 10,3g stenar skador udda
Utrop: 2 100 kr
Ring, 18K med vita stenar Ø18 1/2 5,2g
Utrop: 1 100 kr
Ring, 18K med rökfärgad sten Ø16 bruttovikt 7,0g skev
Ring, 18K med diamanter 8xca0,02ct (gultonade) Ø15 1/4 3,6
Utrop: 950 kr
Ring, 18K med stenar Ø17 3,1g slitage
Utrop: 650 kr
Örhängen, Ringar 18K Ø6cm 6,1g
Utrop: 1 600 kr
Halskedja, Bismarck 18K doserad 43cm 5,1g
Halskejda, Pansar 18K 58cm 5,7g ihålig
Utrop: 1 400 kr
Ring, vitguld 18K med blå sten och diamanter 4xca0,03ct Ø17 3,7g
Ring, 14K gröna stenar och pärlor Ø17 1/2 5,7g pärlor saknas
Utrop: 850 kr
Halskedja, 18K 45cm 37,9g ihålig skadad
Utrop: 7 600 kr
Tisdag 16 feb 2010