1021 - 1040 av 1 683
1...515253...85 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2010

Klubbad för

Ring, Trinity les Must Cartier med ask, ytterbox och certifikat 18K Ø16 7,7g

3 100 kr

Utrop: 3 600 kr

Halskedja, Pansar 18K 72cm 27,5g lås saknas

Utrop: 5 500 kr

Parti guld, 18K 7,0g skador

Utrop: 1 400 kr

Armband, 21K 18cm 7,2g

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, Baklava 61,5cm Hänge Myntliknande föremål 21K 29,2g

Utrop: 7 200 kr

Halskedja, Baklava 68cm Hänge (skador) 18K 12,4g

Utrop: 2 500 kr

Armband, Pansar 18K 19cm 3,8g

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring, Alliansring vitguld 18K med 7 diamanter (enl grav 0,49ct) Ø16 3/4 5,7g gravyr

1 700 kr

Utrop: 2 300 kr

Ring, Slät vitguld 18K Ø17 9,1g gravyr

Utrop: 1 900 kr

Halskedja, Singapore 60,5cm Hänge Koranen 18K 8,4g

Utrop: 2 000 kr

Klackring, 18K med skadad sten Ø20 1/2 10,6g

Utrop: 2 100 kr

Halskedja, Pansar 14K 48cm 10,7g ihålig lås glappt

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, Pansar 14K doserad ihålig 46cm 17,2g bucklor

Utrop: 2 800 kr

Hänge, Blomma 14K 38mm 4,1g smärre bucklor

600 kr

Utrop: 700 kr

Ring, Slät 18K tvåfärgad Ø17 1/4 5,7g gravyr

Utrop: 1 200 kr

Damur, Citizen gulfärgad stål quartz glas repigt 17cm använd ej funktionsgaranti

75 kr

Utrop: 150 kr

Ring, 18K med ljusblå sten (smärre nagg) Ø18 3/4 4,0g

675 kr

Utrop: 800 kr

Armring, 14K tvåfärgad, matterad 14K Ø6cm 11,0g öppningsbar skadad

Utrop: 1 800 kr

Klackring, 18K med sten (lös) Ø19 1/2 4,4g något skev

Utrop: 900 kr

Armband, Figaro 21K 16,5cm 5,7g

Utrop: 4 100 kr