961 - 980 av 1 683
1...484950...85 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2010

Klubbad för

Ringar, 2st Släta 18K båda Ø20 1/2 9,3g gravyr

Utrop: 1 900 kr

Halskejda, Pansar 18K 54cm 14,5g

Utrop: 3 400 kr

Ring, 14K med Pärla och vita stenar Ø17 1/4 3,9g

Utrop: 600 kr

Ring, 18K med blå sten (nagg) Ø17 1/2 4,4g

Utrop: 1 100 kr

Ring, 18K med röd sten och diamanter 12xca0,01ct Ø16 3/4 2,4g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, mönstrade Stavar 21K 52cm 18,7g

Utrop: 4 000 kr

Armring, 21K Ø6cm öppningsbar 40,2g

Utrop: 9 900 kr

Collier, 21K med Berlock Hjärta tvåfärgat 45,5cm 9,3g haklås

Utrop: 2 300 kr

Halskedja, Hänge med grön sten 21K 53cm 36,5g

Utrop: 9 000 kr

Örhängen, ett par med grön sten 21K 12,2g stift

Utrop: 3 000 kr

Ring, Slät 18K Ø19 3/4 5,5g gravyr

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, 18K 16,3g trasig

Utrop: 3 300 kr

Hänge, Kors och en bit kedja 18K 2,5g

Utrop: 500 kr

Armband, Pansar 18K manglad ihålig 9,2g skador

Utrop: 1 900 kr

Örhängen, ett par vitguld 18K med diamanter 2xca0,10ct 2,1g stift

1 300 kr

Utrop: 1 300 kr

Örhängen, ett par vitguld 18K med Pärla ca7mm och diamant 2xca0,03ct 2,4g stift

1 500 kr

Utrop: 950 kr

Pärlcollier, odlade pärlor Ø 60-64mm 48cm lås 18K små ytfel

Utrop: 1 800 kr

Ring, Alliansring vitguld 18K med diamanter 7xca0,06-0,07ct (1 skadad) Ø17 3/4 8,2g gravyr

Utrop: 2 400 kr

Ring, 14K tvåfärgad med diamanter 1xca0,18ct 4xca0,16ct (P) 3,3g

2 200 kr

Utrop: 2 400 kr

Halskedja, variant av Figaro 51,5g (karbinhake 14K) skador ett Hänge Krucifix 18K 11,0g

Utrop: 2 200 kr