941 - 960 av 1 683
1...474849...85 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 februari 2010

Klubbad för

Ring, 18K med diamanter 60stxca0,01ct Ø16 1/2 9,8g

Utrop: 3 500 kr

Armband, 18K med diamanter 1xca0,12ct, 16xca0,01ct, 40xca0,02ct 18cm 31,6g halvsvtelt

Utrop: 9 000 kr

Ring, med Pärla 23K Ø17 6,7g

Utrop: 1 700 kr

Hänge, 23K med diamanter 3xca0,01ct 7,2g gravyr en ring ej rund

Utrop: 1 800 kr

Örhängen, två par 18K 5,8g skruv ett par med pärlor

Utrop: 1 200 kr

Armbandsur, 18K bakboett med tre kronor Pansarlänk 18K bruttovikt: 28,0g gravyr boett skada ej funktionsgaranti

Utrop: 3 600 kr

Halskedja, Venezia 70cm Hänge med Blå sten (nagg) Silver 15,0g

125 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen, ett par Hänge Silver filigran 21,9g skruv

50 kr

Utrop: 75 kr

Halskedja, Ankar 18K 59cm 136,4g

Utrop: 27 500 kr

Ring, Klackring 18K med vita stenar (smärre nagg) Ø19 8,7g

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, guldstavar och pärlor 18K 43cm 5,8g slitage

Utrop: 1 000 kr

Ring, 18K med diamanter 14xca0,01ct Ø18 5,3g gravyr

Utrop: 1 500 kr

Ring, 14K trefärgad Ø18 1/2 8,9g slitage spricka

Utrop: 1 400 kr

Ring, Slät 18K Ø20 1/4 6,8g gravyr

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, Bismarck 18K doserad 44cm 31,7g

Utrop: 7 300 kr

Armband, Bismarck 18K 19cm låsåtta skadad 20,0g

Utrop: 4 600 kr

Pärlcollier, Ø ca7-7,3mm guldlås 18K med två små diamanter 38cm slitage

Utrop: 1 400 kr

Ring, Klackring 18K med myntliknande föremål Ø20 12,7g

Utrop: 3 400 kr

Ring, med runskrift 18K Ø19 3/4 6,6g

Utrop: 1 800 kr

Halskejda, Pansar 18K 50cm 56,9g

Utrop: 13 200 kr