Avslutad | Dekorativa – Lördag 20 februari 2010
Klubbad för
Konst Grafik
GRAFIK,Litografi. Magnus Carl F H: 110 cm B: 55 cm. Signerad av konstnären, numrerad 6/8. Inramad. F: 1943.