861 - 880 av 1 260
1...434445...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2010

Klubbad för

Ring, tvåfärgad med diamant ca0,03ct (enl gravyr 0,04ct) 18K Ø17 1/2 4,1g gravyr

Utrop: 950 kr

Ring, med gröna stenar och diamanter 4xca0,01ct 14K Ø17 1/2 4,5g

Utrop: 775 kr

Ring, graverad dekor 21K Ø19 1/2 2,9g skev

Utrop: 750 kr

Örhängen, ett Par Ringar 18K 0,8g något skeva

Utrop: 175 kr

Hänge, filigrandekor 18K 4,6cm 4,5g

Utrop: 900 kr

Ring, Slät tvåfärgad 18K Ø17 4,7g gravyr

Utrop: 950 kr

Halskedja, Singapore 21K 46cm 4,5g

Utrop: 1 200 kr

Collier, X-länk 21K (Stpl 22K) 51,5cm 36,6g haklås

Utrop: 9 100 kr

Armband, 21K 13,5cm 8,5g lås defekt

Utrop: 2 100 kr

Halskejda, Singapore 21K 57cm 5,4g

Utrop: 1 400 kr

Ring, vändbar (lila och vita stenar eller vit sten) 21K Ø18 1/2 7,2g båda skenor skeva

Utrop: 1 700 kr

Ring, med hjärtformad blå sten och diamanter 12xca0,01ct 18K Ø17 1/4 1,6g

Utrop: 800 kr

Ring, Klackring 18K Ø15 1/4 1,3g avklippt

Utrop: 275 kr

Ring, Slät 14K Ø17 1/2 1,1g slitage

Utrop: 225 kr

Örhängen, ett Par Ringar 18K Ø21mm 2,1g

Utrop: 550 kr

Ring, med diamanter 14xca0,01ct (single cut) vitguld 18K Ø16 5,1g synlig skarv

Utrop: 1 300 kr

Ring, Slät 18K Ø17 3/4 2,4 gravyr

Utrop: 500 kr

Ring, Slät tvåfärgad graverad dekor 18K Ø15 1/2 2,6g gravyr

Utrop: 550 kr

Brosch, Fisk med vit sten 4,9g

100 kr

Utrop: 75 kr

Collier, Förgyllt silver med integrerade vita stenar 42cm 7,1g

50 kr

Utrop: 75 kr