841 - 860 av 1 260
1...424344...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 19 januari 2010

Klubbad för

Parti guld, 18K 18,9g

Utrop: 3 800 kr

Brosch, 18K 6,2cm 6,6g sten saknas skador

Utrop: 1 400 kr

Ring, med diamant ca0,01ct (single cut) 18K Ø16 1,1g

225 kr

Utrop: 250 kr

Ring, Slät 18K Ø16 1,9g gravyr

Utrop: 400 kr

Armband, X-länk 18K 20cm 10,6g låsåtta saknas slitage

Utrop: 2 200 kr

Ring, med diamant ca0,08ct (enl gravyr 0,10ct) 18K Ø16 2,0g

550 kr

Utrop: 650 kr

Ring, med diamanter Totalt ca 0,18ct 14K Ø16 1,8g gravyr

325 kr

Utrop: 450 kr

Armband, Pansar Barnarmband 18K 14-16cm 0,8g

175 kr

Utrop: 200 kr

Brosch/Hänge, 18K 5,5cm 14,4g

Utrop: 2 900 kr

Örhängen, 2st udda 18K 2,9g ett med Pärla

Utrop: 550 kr

Knappar, Manschettknappar 18K 6,3g symbol i rött

Utrop: 1 300 kr

Halskedja, Pansar 18K 6,1g ihålig av

Utrop: 1 300 kr

Hängen, 2st Chilifrukt, Hjärta 18K 1,3g

Utrop: 350 kr

Armband, Ankarlänk 18K 21cm 27,7g

Utrop: 6 400 kr

Halskedja, Pansar 18K 85cm 14,6g manglad lås kärvar

Utrop: 3 000 kr

Ring, Klackring med svart sten 18K Ø19 2,7g

Utrop: 700 kr

Ring, med turkos sten 18K Ø20 Bruttovikt: 11,1g

1 200 kr

Utrop: 950 kr

Ring, med två vita stenar (naggade) 18K Ø15 1/4 1,5g

Utrop: 425 kr

Ring, med små diamanter vitguld 18K Ø17 1/4 2,1g gravyr

Utrop: 425 kr

Halskedja, Venezia 42,5cm Hänge Kula 18K 3,4g

Utrop: 800 kr