Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2009
Klubbad för
Pantvaror Elektronik
Högtalare, Baslåda Bose Acoustimass 5 series II samt 2st Bose Limited Edition sateliter, fungerar bra, repor, skickas ej
Pantvaror Elektronik
Laptop, Toshiba Satellite L40 PSL48E snr.Y7047342R 150GB hd med strömadapter samt mus, OS Vista
Pantvaror Elektronik
Digitalkamera, Nikon Coolpix L18 8mp med 8GB minneskort, mjukt fodral, USB kabel, laddare samt batterier
Koppar, Kaffepanna, förtennad höjd ca 24cm inklusive lock, märkt Bergstrand, Östersund, Bruksskick
Koppar, Kaffepanna, förtennad, höjd ca 26cm inklusive lock, Bruksskick, märkt 6L ABKBF Kungsör