1481 - 1488 av 1 488
1...737475 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2009

Klubbad för

Pantvaror Elektronik

Högtalare, Baslåda Bose Acoustimass 5 series II samt 2st Bose Limited Edition sateliter, fungerar bra, repor, skickas ej

1 800 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Elektronik

Laptop, Toshiba Satellite L40 PSL48E snr.Y7047342R 150GB hd med strömadapter samt mus, OS Vista

1 800 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Elektronik

Digitalkamera, Nikon Coolpix L18 8mp med 8GB minneskort, mjukt fodral, USB kabel, laddare samt batterier

700 kr

Utrop: 700 kr

Fat, Stig Lindbergs Domino 20x20cm, Gustavsberg

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Koppar, Kaffepanna, förtennad höjd ca 24cm inklusive lock, märkt Bergstrand, Östersund, Bruksskick

175 kr

Utrop: 250 kr

Koppar, Kaffepanna, förtennad, höjd ca 26cm inklusive lock, Bruksskick, märkt 6L ABKBF Kungsör

75 kr

Utrop: 250 kr

Koppar, Form, förtennad, diameter ca 31cm, Bruksskick, Märkt LK

75 kr

Utrop: 100 kr

Koppar, Form, förtennad, diameter ca 29cm, Bruksskick, märkt med bomärke samt AS fys

100 kr

Utrop: 100 kr