1461 - 1480 av 1 488
1...737475 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2009

Klubbad för

Smörknivar, 2st modell Chippendale i silver 167mm

425 kr

Utrop: 250 kr

Skedar, 8st Moccaskedar modell Chippendale i silver 107mm

425 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Seiko Chronograph i stål quartz med stållänk 19cm, repor i glaset

425 kr

Utrop: 300 kr

Fickur, tre boetter 18K manuell med nyckel, plastglaset löst i två delar, Går ej

2 700 kr

Utrop: 900 kr

Herrur, Jet Set St.Moris i stål quartz med läderarmband nr J27571

475 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Wenger Aquagraph i stål quartz med stållänk 19cm modell nr 72 237

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Wenger Aquagraph i stål quartz med stållänk 21cm modell 7223X nyskick, samt gummiarmband, fodral och kartong

2 400 kr

Utrop: 2 300 kr

Herrur, Breitling Callisto i stål automatisk safirglas med läderband, referensnr. 80550 serienr. 186

5 200 kr

Utrop: 4 600 kr

Herrur, Breitling Chronomat i stål automatisk safirglas med pilotlänk 19cm, referensnr. A13050.1 serienr. 35892, fuktskador på urtavlan

12 000 kr

Utrop: 13 800 kr

Damur, Freco 18K manuell plastglas med länk 18K, glaset krackelerat och defekt, Går ej, bruttovikt 24,2g

2 800 kr

Utrop: 3 300 kr

Gitarr, akustisk stålsträngad, mickad Taylor modell 110 snr. 20070719825 med hårt fodral

Utrop: 7 600 kr

Saxofon, Tenor Selmer Mark VII -76 snr. M255182 i hårt fodral, mindre bucklor & repor, med munstycke

11 400 kr

Utrop: 9 100 kr

Förstärkare, gitarrförstärkare Kustom Tube 12A snr 0524-000537 med strömkabel

600 kr

Utrop: 650 kr

B-Kornett, Boosey Hawkes Regent II snr 622-683646 i hårt fodral med munstycke, mindre buckla, rem samt notställ

Utrop: 1 800 kr

Gitarr, akustisk nylonsträngad Sakura made in Japan modell C114B, bruksskick, i fodral, saknar strängar

Utrop: 600 kr

Tenorsaxofon, Yamaha YTS-23 snr. 042070 med tillbehör i väska, mindre repor, kork på munstycke sprucket

2 900 kr

Utrop: 2 300 kr

Elgitarr, Epiphone Les Paul 56 Gold Top snr I98060213 med gigbag

2 700 kr

Utrop: 2 500 kr

Förstärkare, Fender Deluxe 112 plus snr CR-176490 med pedalomkopplare, skickas ej

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Kompaktkamera Nikon L35 AW AD 35mm 1:2.8 Snr: 4029628, ej funktionsgaranti

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

Förstärkare, Pioneer A-878 snr LF 9101233 S, fungerar bra, ej fjärrkontroll, skickas ej

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr