Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2009
Herrur, Wenger Aquagraph i stål quartz med stållänk 21cm modell 7223X nyskick, samt gummiarmband, fodral och kartong
Herrur, Breitling Callisto i stål automatisk safirglas med läderband, referensnr. 80550 serienr. 186
Herrur, Breitling Chronomat i stål automatisk safirglas med pilotlänk 19cm, referensnr. A13050.1 serienr. 35892, fuktskador på urtavlan
Damur, Freco 18K manuell plastglas med länk 18K, glaset krackelerat och defekt, Går ej, bruttovikt 24,2g
Gitarr, akustisk stålsträngad, mickad Taylor modell 110 snr. 20070719825 med hårt fodral
Saxofon, Tenor Selmer Mark VII -76 snr. M255182 i hårt fodral, mindre bucklor & repor, med munstycke
Förstärkare, gitarrförstärkare Kustom Tube 12A snr 0524-000537 med strömkabel
B-Kornett, Boosey Hawkes Regent II snr 622-683646 i hårt fodral med munstycke, mindre buckla, rem samt notställ
Gitarr, akustisk nylonsträngad Sakura made in Japan modell C114B, bruksskick, i fodral, saknar strängar
Tenorsaxofon, Yamaha YTS-23 snr. 042070 med tillbehör i väska, mindre repor, kork på munstycke sprucket
Förstärkare, Fender Deluxe 112 plus snr CR-176490 med pedalomkopplare, skickas ej