861 - 880 av 1 488
1...434445...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2009

Klubbad för

Ring, med grön sten vitguld 18K Ø15 3/4 3,5g gravyr nagg på sten

Utrop: 650 kr

Myntliknande, föremål 8st 23K 40,3g

8 100 kr

Utrop: 8 900 kr

Hänge, Myntliknande föremål (ögla ej guld) 20K Ø3cm Bruttovikt: 7,1g

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring, Slät med fasetter 18K Ø20 2,1g

Utrop: 550 kr

Halskedja, Bismarck doserad 18K 45cm 31g

Utrop: 7 100 kr

Halskedja, Pansarlänk doserad 18K 45cm 17g

Utrop: 3 900 kr

Hänge, Den lille havfrue 2cm Halskedja Pansar 47cm 18K 10,4g

Utrop: 2 800 kr

Halskedja, Pansarlänk 43cm Hänge Hjärta 1x1,5cm 18K 2,7g

550 kr

Utrop: 650 kr

Ring, med Pärla och diamanter 2xca0,03ct (gammalslipning) 18K Ø16 1/2 2g

Utrop: 650 kr

Medaljong, graverad fram och baksida 18K 2,5cm 4,3g

Utrop: 1 200 kr

Hänge, och Ring Ø19 18K 2,6g gravyr

Utrop: 475 kr

Parti guld, 14K Bruttovikt: 3,8g en sten udda skador

Utrop: 500 kr

Armring, Slät 14K Omkrets 18,5cm 15,2g öppningsbar gravyr säkerhetskedja saknas smärre bucklor

Utrop: 2 100 kr

Ring, med vit sten 18K Ø16 1/4 1,8g skev sten naggad

Utrop: 325 kr

Ring, med diamanter 4xca0,025ct (princesslipning) 6xca0,02ct (briljantslipning) vitguld 18K Ø17 1/2 5,0g

Utrop: 4 300 kr

Ringar, 4st tre med små stenar en Pusselring 18K Ø14 3/4, 16 1/4, 17, 16 8,6g

Utrop: 1 600 kr

Örhängen, ett par med Pärlor vitguld 18K Øca55mm 1,0g

325 kr

Utrop: 275 kr

Halskedja, Venezia 18K 51cm 3,9g

800 kr

Utrop: 900 kr

Ringar, 4st Camé, två Släta, en med diamanter 1xca0,03ct, 2xca0,015ct, 2x0,01ct ett Hänge 18K 12g gravyr skador

Utrop: 2 500 kr

Ring, med röda stenar och diamanter 8xca0,005ct (single cut) 18K Ø19 3,0g

Utrop: 1 000 kr