Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2009
Klubbad för
Armring, Slät 14K Omkrets 18,5cm 15,2g öppningsbar gravyr säkerhetskedja saknas smärre bucklor
Ring, med diamanter 4xca0,025ct (princesslipning) 6xca0,02ct (briljantslipning) vitguld 18K Ø17 1/2 5,0g
Ringar, 4st Camé, två Släta, en med diamanter 1xca0,03ct, 2xca0,015ct, 2x0,01ct ett Hänge 18K 12g gravyr skador