841 - 860 av 1 488
1...424344...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2009

Klubbad för

Armband, 3st två Bismarck ett Pansar med Platta 18K 35,2g slitage

Utrop: 6 400 kr

Halskedja, Bismarck doserad 18K 49cm 12,7g

Utrop: 2 900 kr

Halskedja, Pansar 49cm 2 Hängen en Nyckelpiga ett med blå sten 18K Bruttovikt: 5,4g

Utrop: 1 200 kr

Damur, Exakt, hängur manuell 18K Bruttovikt: 9,1g skadad urtavla smärre bucklor krona doublé

500 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja, Kejsarlänk 18K 81cm 50,3g

Utrop: 11 600 kr

Halskedja, Pansarlänk 18K 73cm 39,8g haklås

7 900 kr

Utrop: 9 100 kr

Örhänge, ett udda 18K 2,5g

Utrop: 450 kr

Armband, Pansarlänk Silver 925 21cm 32,8g en låsåtta glapp

100 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja, Kejsarlänk 18K 62cm 301,5g

Utrop: 54 270 kr

Örhängen, ett par lägst 21K 4,5cm 9,9g krokar

1 900 kr

Utrop: 2 200 kr

Örhängen, ett par med gröna stenar lägst 21K 3cm 3,9g ett stift snett

Utrop: 900 kr

Örhängen, ett par med kläppar lägst 21K 7,5g stift

Utrop: 1 700 kr

Klackring, 18K Ø15 1/2 8,9g monogram BE

Utrop: 1 700 kr

Brosch, Pansar 18K 4cm 2,8g ihålig

Utrop: 750 kr

Set, Örhängen ett par 4cm, Hänge 4cm med vita stenar Halskedja Pansar 42cm 18K Bruttovikt: 9,6g

Utrop: 2 200 kr

Set, Örhängen ett par 4cm, Hänge 4cm med rökfärgade stenar, Halskedja Pansar 42cm Bruttovikt: 9,6g en stopper saknas

Utrop: 2 200 kr

Halskedja, Ankarlänk lås med stenar 47cm Hänge med rökfärgad sten Ring med stenar Ø17 Silver 21,2g

100 kr

Utrop: 150 kr

Armband, Pansar 14K 22,5cm 35,7g skada

Utrop: 4 800 kr

Ring, med blå stenar 18K Ø15 1/2 5,9g

1 400 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring, Slät tvåfärgad (dekor ej guld) 18K Ø20 1/4 bruttovikt: 4,8g gravyr

Utrop: 900 kr