721 - 740 av 1 488
1...363738...75 Gå till
Just nu klubbas Allmänna online. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 22 december 2009

Klubbad för

Armband, 18K halvstelt 19,5cm skador/av 38,6g

Utrop: 7 000 kr

Herrur, Certina New Art 18K Automatisk datum plexiglas gravyr repor på glas läderband använt

2 000 kr

Utrop: 1 700 kr

Armband, med gröna stenar 18K 17cm 9,5g en sten saknas

Utrop: 1 700 kr

Ring, med grön sten 18K Ø17 8,3g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, Pansar 45cm Hänge Vattuman, Fäste till saknat hänge 18K 4g

Utrop: 950 kr

Halskedja, Ankar 42cm, 3 integrerade Asiatiska skrivtecken 18K 2,5g

Utrop: 600 kr

Halskedja, Singapore 18K 46cm 2,8g skador

Utrop: 550 kr

Ring, Flätad tvåfärgad dekor 18K med diamanter 6xca0,005ct single cut Ø18 2,4g

Utrop: 650 kr

Ring, 14K Ø17 1/2 5,7g

700 kr

Utrop: 800 kr

Ring, med 5 blå stenar 14K Ø17 1/2 2,2g

275 kr

Utrop: 300 kr

Ring, med lila hjärtformad sten och två vita stenar 18K Ø16 3/4 3,5g

Utrop: 950 kr

Parti guld, 18K 15,8g skador gravyr

Utrop: 2 900 kr

Halskedja, Pansar 52cm, Hänge med Pärla 18K 4,6g

Utrop: 1 100 kr

Ring, med rosa sten 18K Ø17 1,7g

400 kr

Utrop: 450 kr

Ring, med Pärla 18K Ø17 4,0g

Utrop: 1 100 kr

Ring, med rosa sten 18K Ø17 1/4 2,6g

Utrop: 700 kr

Ring, med rosa sten 18K Ø17 3,1g

750 kr

Utrop: 850 kr

Ring, 3 knutar 18K Ø16 2,3g

Utrop: 600 kr

Ring, med 3 röda stenar 18K Ø16 1,1g

Utrop: 300 kr

Ring, med diamant ca0,04ct 18K Ø15 1,2g

350 kr

Utrop: 425 kr