741 - 760 av 1 074
1...373839...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti 2009

Klubbad för

Gitarr, Akustisk gitarr Landola H-6, stålsträngad, repig, saknar skruv, i hårt fodral skadat.

1 200 kr

Utrop: 600 kr

Dragspel, Knappdragspel Steiner 5-körigt med axelrem, skavmärken, ej funktionsgaranti, ej fodral

850 kr

Utrop: 800 kr

Trumpet, B&S Markneukirchen Klingenthal, bucklor, i hårt fodral, med avtagbar nothållare, ej funktions garanti

550 kr

Utrop: 300 kr

Gitarr, Akustisk nylonsträngad gitarr Hondo H307AM Korea, repig baksida, sliten greppbräda, mjukt fodral slitet

300 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digitalkamera Canon Ixus 980 IS 14,7 megapixlar, laddare, 2 Minneskort (16GB och 32Mb) i original box med instruktionsbok, kortläsare och USB kabel

2 200 kr

Utrop: 750 kr

Pantvaror Elektronik

Teknik, Hemmabiosystem LG LH-T756tk, 1 Dvd, 4 Högtalare, 1Subwoofer, 1 Center, med sladdar, fjärrkontroll, Centern saknar fötter, skador i lacken repor

2 200 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Elektronik

iPod, Apple iPod Nano 16GB USB sladd, kvitto och original box, tid kvar på garantin, färgskrap på fronten, ej funktionsgaranti

1 200 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Elektronik

Teknik, Digital videokamera, Panasonic NV-DS33EG Mini DV-Pal med laddare 2 St batterier, kablar i väska, ej funktionsgaranti

650 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, Bärbar dator Acer Aspire 3105 W2Mi 80GB HDD Mobile AMD Sempron Processor 3600+, 15"Skärm DVD RW, 512 MB DDR2 med laddare i väska

2 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Elektronik

Teknik, Mobiltelefon Nokia N95 8GB, 2 Kameror den ena upp till 5 Mega pixlar, laddare USB kabel, repig, originalkartong ej funktionsgaranti

1 700 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Elektronik

iPod, Apple iPod Touch 16GB USB kabel, hörlurar missfärgade, repor på baksidan

1 600 kr

Utrop: 750 kr

Takkrona, i Empire-stil ca 70cm hög, flera kristaller lösa, ljushållare skadad, ej funktionsgaranti

1 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Tavla,Olja målning ca 54,5 X 45,5cm Föreställande Blommor i vaser, Sign G.H Carlsson, skador

500 kr

Utrop: 650 kr

Tavla, Akvarell med glas ca 49 X 33,5cm Föreställande Blommor i vas, Sign G.H. Carlsson med utställningssammanställning på baksidan

Utrop: 1 000 kr

Tavla, Litografi ca 62,5 X 42,5cm, Sign Carl Rickhard Carlenstierna 98, 289/300

250 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, Litografi ca 56,5 X 40 cm, Sign Carl Rickhard Carlenstierna 93 120/120

250 kr

Utrop: 300 kr

Tavla, Litografi ca 50,5 X 90cm Sign Carl Rickhard Carlenstierna 93, Märkt EA, Föreställande Festande Vikingar, skadad ram

250 kr

Utrop: 300 kr

Glas, Kristallskål Orrefors Höjd ca 15,5cm Ø ca 20cm

800 kr

Utrop: 650 kr

Keramik, Relieftavla, ca 28 X 27cm Stig Lindberg "Don Quijote" Gustavsberg Sign Stig L, gjutet stengods, spricka nagg undertill, inga skador på motivet

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Kandelaber, Höjd ca 53cm, 5-armad, mässing och alabaster med prismor

1 000 kr

Utrop: 600 kr