1061 - 1074 av 1 074
1...525354 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti 2009

Klubbad för

Klackring, design Efva Attling i silver Ø19½ i ask 18,8g

700 kr

Utrop: 600 kr

Herrur, Certina Type - X - 02 stål, quartz, går ej, stålänk 17cm

800 kr

Utrop: 500 kr

Herrur, Certina DS Chronograph i stål quartz safirglas datum med stållänk 18,5cm

1 000 kr

Utrop: 950 kr

Herrur, Breitling Ellesse stål/doublé quartz safirglas datum med integrerad länk defekt - delar saknas, Ref nr: 82.270 Serie nr: 1310, Går ej, med certifikat -88, manual och kvitto

2 500 kr

Utrop: 2 300 kr

Herrur, Fortis, automat, stål, safirglas, datum, läderarmband, Ref nr: 610.22.158.1 Snr: 9223, kvitto, graranti

3 600 kr

Utrop: 2 300 kr

Saxofon, Altsaxofon Cousnon snr.39495 slitna putor i väska

Utrop: 3 800 kr

Klarinett, Tone Craft snr. 34013, lagad spricka i päron, kork bör ses över. ligger i väska med defekt handtag

200 kr

Utrop: 50 kr

Saxofon, Tanorsaxofon Dolnet Paris snr. 37305 i väska

2 500 kr

Utrop: 2 900 kr

Saxofon, tenorsaxofon Selmer Paris Elkhart 1949 snr 38949 i hårt fodral

30 000 kr

Utrop: 34 500 kr

Gitarr, Akustisk gitarr Washburn Georg snr8904299, lackskador, skada på huvud i hårt fodral

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Gitarr, akustisk gitarr Yamaha CG11A i hårt fodral

700 kr

Utrop: 850 kr

Trumpet, Challenger 11 modell 3137 snr. 062721 i väska

5 100 kr

Utrop: 3 500 kr

Trumpet, Getzen 300 serien. K109564, små bucklor med tillbehör i väska

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Fat, Kosta Boda signerad G. Wärff nr. 79405

750 kr

Utrop: 900 kr