Pilgrimsvaser, 1 par, Japanska, 1800 tal.
Taklampa, Glössner, signerad Notini. 40-tal
Utrop: 6 000 kr
Paraplyställ, Jugend, 1910-1920 tal. 57 cm hög
Utrop: 2 100 kr
Dekorativa
Onsdag 24 jun 2009
Konst - Papadeco