41 - 43 av 43
123 Gå till

Avslutad | Dekorativa – Onsdag 24 juni 2009

Klubbad för

Pilgrimsvaser, 1 par, Japanska, 1800 tal.

Belysning Taklampor

Taklampa, Glössner, signerad Notini. 40-tal

Utrop: 6 000 kr

Kuriosa Gjutjärn

Paraplyställ, Jugend, 1910-1920 tal. 57 cm hög

1 800 kr

Utrop: 2 100 kr