Avslutad | Pant – Tisdag 12 maj 2009
Klubbad för
Gitarr, Akustisk stålsträngad Terada & co modell TW-45VL Japan sliten skadat plektrumskydd saknar axelbandsknopp i fodral
Elgitarr, Gretch Electromatic Kina små stötskador i lacken CY04120876 med mjukt fodral skadat
Elbas, Ibanez Exseries Korea nr, P908287 ex 8404 volymknapp saknas, glapp i tonkontroll klistermärke på kropp skadad baksida i mjukt fodral
Elgitarr, Gibson SG snr.03113315 USA repor och stötskador med singlecoil mickar i hårt fodral skadat