601 - 620 av 885
1...303132...45 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 12 maj 2009

Klubbad för

Lornjett

225 kr

Utrop: 75 kr

Hänge, 18K med stor graverad sten 5,3g

500 kr

Utrop: 800 kr

Damur, 14K med X-länkarmband 18K 19cm br 20,9g

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Örhängen, ett par 18K med pärla 1,3g

250 kr

Utrop: 300 kr

Ring, 18K av 3,2g

Utrop: 600 kr

Örhängen, två par 18K ett par vitguld med diamanter 2xca0,07ct 2,5g

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Halskedjor, 2st 52/60cm 2 Hängen en med sten en graverad EB silver 26,6g

225 kr

Utrop: 75 kr

Ring, silver Ø161/2 7,1g

150 kr

Utrop: 50 kr

Gitarr, Akustisk stålsträngad Terada & co modell TW-45VL Japan sliten skadat plektrumskydd saknar axelbandsknopp i fodral

2 000 kr

Utrop: 300 kr

Mandolin, Landola 17B nr 2-44457sträng saknas bruksskick i fodral

375 kr

Utrop: 250 kr

Saxofon, Selmer altsaxofon 65048 sliten fläckig slitna putor i hårt fodral

22 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Saxofon, Tenor Conn Mexico nr 89796 repig och bucklig i fodral

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr

Berkeley, B-kornett i väska

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Mormorsur, graverad boett går ej i silver

75 kr

Utrop: 150 kr

Ring, med sten 18K Ø19 2,0g

Utrop: 375 kr

Elgitarr, Gretch Electromatic Kina små stötskador i lacken CY04120876 med mjukt fodral skadat

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Elbas, Ibanez Exseries Korea nr, P908287 ex 8404 volymknapp saknas, glapp i tonkontroll klistermärke på kropp skadad baksida i mjukt fodral

700 kr

Utrop: 700 kr

Mandolin, Levin spricka i locket i mjukt fodral trasigt

200 kr

Utrop: 250 kr

Elgitarr, Gibson SG snr.03113315 USA repor och stötskador med singlecoil mickar i hårt fodral skadat

4 600 kr

Utrop: 2 300 kr

Elgitarr, Epiphone Les Paul Standard made in china slipad hals, treble micken fungerar ej snr: DW04111301 i hårt fodral bruksskick

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr