Avslutad | Pant – Tisdag 12 maj 2009
Klubbad för
Pantvaror Kamera
Kamera, Digitalkamera Nikon D40X snr: 2109053 spricka på bildskärmen med Sigmaobjektiv DC28-200mm 1:3,5-6,3 samt blixt Nikon SB-400
Tavla, Olja på pannå signerad E.Hagström 1949 Lantligt motiv ca 26x34.5cm med ngt skadad ram