Avslutad | Dekorativa – Onsdag 27 maj 2009
Klubbad för
Konst Grafik
Alexander Klingspor," Drink up baby, stay all night", litografi, signerad och numrerad, 60x75cm, oramad
Konst Grafik
Stig "Slas" Claesson, "Engelsk Buss", tusch på papper, fuktskada, signerad "Stig Claessson-53", ramad, 30x22cm
Konst Grafik
Stig "Slas" Claesson, "Lejon", tusch på papper, fuktskada, signerad "Stig Claessson-53", ramad 30x22cm