1 - 20 av 59
123 Gå till

Avslutad | Dekorativa – Onsdag 27 maj 2009

Klubbad för

Konst Grafik

Bengt Elde "Ek", Litografi, signerad och numrerad, 44x57 cm, oramad

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Konst Grafik

Bengt Elde, " Slussen/ Gamla Stan" Litografi, signerad och numrerad, 44 x 57 cm, oramad

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Konst Grafik

Ulf Wahlberg, " Cadillac, Granbergdals hytta"Litografi, signerad och numrerad, oramad. 53x 41 cm.

1 500 kr

Utrop: 1 600 kr

Konst Grafik

Ulf Wahlberg, "Los Angeles" Litografi, signerad och numrerad, 62x 81 cm, oramad

2 600 kr

Utrop: 2 500 kr

Konst Grafik

Ulf Wahlberg, "Motljus" Litografi, signerad och numrerad 44 x 61 cm

1 900 kr

Utrop: 1 450 kr

Konst Grafik

Cecilia Gröning, "Confetti de primavera" Litografi, signerad och numrerad, 62 x 83 cm, oramad

Utrop: 2 000 kr

Konst Grafik

Ulrika Hydman- Vallien, "Familjen" litografi, signerad och numrerad, 85 x 62 cm, oramad

2 600 kr

Utrop: 2 900 kr

Konst Grafik

Cecilia Sikström, "Picassopojken", signerad och numrerad, 53 x 29 cm, oramad

Utrop: 2 200 kr

Konst Grafik

Jan Håfström, " Mr walker" Litografi, signerad och numrerad, 61 x 74 cm

4 800 kr

Utrop: 2 600 kr

Konst Grafik

Cecilia Sikström, "Stardust" litografi, signerad och numrerad, 46 x 68 cm, oramad

2 000 kr

Utrop: 2 100 kr

Konst Grafik

Björn Wessman, "katedral 1 ", litografi, signerad och numrerad, 43 x 37 cm, oramad

Utrop: 1 600 kr

Konst Grafik

Björn Wessman, " katedral 2", litografi, signerad och numrerad, 43 x 37 cm, oramad

Utrop: 1 600 kr

Konst Grafik

Bengt Elde, " Stockholmsmotiv" litografi, signerad och numrerad, 58 x 43 cm, oramad

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

Konst Grafik

Mats Åkerman, "Visit", litografi, signerad och numrerad, 52x64cm, oramad.

Utrop: 1 600 kr

Konst Grafik

Mats Åkerman, "Yra", litografi, signerad och numrerad, 44x62cm, oramad.

Utrop: 1 400 kr

Konst Grafik

Jockum Nordström, "Vart tog dom vägen?", litografi, signerad, EA, 69x56cm, oramad.

Utrop: 13 000 kr

Konst Grafik

Sten Eklund,"Investigation", litografi, signerad och numrerad, 57x86cm, oramad.

4 500 kr

Utrop: 5 000 kr

Konst Grafik

Camilla Pyk, "Peter", litografi, signerad och numrerad, 43x62cm, oramad

Utrop: 2 100 kr

Konst Grafik

Anders Hugo, "Ölandskust1", litografi, signerad och numrerad, 43x60cm, oramad

Utrop: 1 000 kr

Bild saknas

Konst Grafik

Anders Hugo, "Ölandskust 2", litografi, signerad och numrerad, 43x60cm, oramad

Utrop: 1 000 kr