Avslutad | Dekorativa – Onsdag 27 maj 2009
Klubbad för
Konst Grafik
Bengt Elde, " Slussen/ Gamla Stan" Litografi, signerad och numrerad, 44 x 57 cm, oramad
Konst Grafik
Ulf Wahlberg, " Cadillac, Granbergdals hytta"Litografi, signerad och numrerad, oramad. 53x 41 cm.
Konst Grafik
Cecilia Gröning, "Confetti de primavera" Litografi, signerad och numrerad, 62 x 83 cm, oramad
Konst Grafik
Ulrika Hydman- Vallien, "Familjen" litografi, signerad och numrerad, 85 x 62 cm, oramad
Bild saknas
Konst Grafik
Anders Hugo, "Ölandskust 2", litografi, signerad och numrerad, 43x60cm, oramad