Avslutad | Pant – Torsdag 16 april 2009
Klubbad för
Pantvaror Övrigt
Figurin, Rörstrand "varg", sign W.Lindström, höjd ca 19cm (smärre nagg)
Visa varaUtgått
Pantvaror Övrigt
Bordslampa i metall, (saknar skärm, äldre kontakt, sprucken fattning i porslin), ej funktionsgaranti, höjd ca 65cm
Visa varaUtgått
Pantvaror Övrigt
Spegel i masurbjörk med brännförgyllda detaljer, empire, (kompletterad,skador) höjd 89 cm, bredd 38 cm
Visa varaUtgått
Pantvaror Övrigt
Par vägglampetter 1940-tal Mjölby intarsia signerad Birger Ekman, (skador), höjd ca 35cm
Visa varaPantvaror Övrigt
Pendyl märkt Rob Engström med pendel (nyckel saknas, ej funktionsgaranti, skador) längd ca:65 cm