Avslutad | Pant – Torsdag 16 april 2009
Klubbad för
Skål Rörstrand Gunnar Nylund "Kronskål", h: 10cm, Ø: 19cm, porslin
Visa varaUtgått
Figuriner Rörstrand Gunnar Nylund "Pingvinmamma med unge", h: 25cm & 14cm
Visa varaPantvaror Konst
Tavla, litografi Eric H. Olson "Geometrisk komposition", 83/100, 53x45cm, signerad, ramad (d)