Avslutad | Pant – Torsdag 16 april 2009
Klubbad för
3 Tavlor Franco Costa "Stockholm Lefth, Center, Right", litografier, 333/390, 80x60cm, signerade, ramade (d)
Tavla Nils-Wedel "Flykt undan verkligheten", litografi, 26x33cm, signerad, ramad (d)
Tavla, litografi Richard Ryan "Hommage á Marilyn", 28/350, 81,5x64cm, signerad, oramad
Tavla, kopparstick Engelskt "Boy and birds nest", 40x30cm, ramad (revor, fuktskadad)