Avslutad | Pant – Torsdag 16 april 2009
Elbas Ibanez Roadster Snr: A803429, inristat person.nummer, skruvar saknas på lucka med fodral
Pianodragspel Castelfidardo, Italia, slitage, (vissa tangenter tröga) skador, i låda (defekt)
Halvakustisk gitarr J&D Brothers ABO-1C?, Snr: YCA038704, med mjukt fodral (passar ej)
Gitarr Bo Wretling Regalia nr 283 ca år 1982(spricka, lackskada), sträng saknas, i hårt etui
Akustisk gitarr Furch OM 21 CR, Snr: 16261, år 2003, Czech Republic, i hårt fodral
Akustisk gitarr , Norman B18 (6) Snr: 05202612 (repig lack, skador), i hårt fodral
Gitarr Framus, Modell Sorella 5/59, Snr: 51662( skadat plektrumskydd, stötskador, slitage), ej fod
Pantvaror Kamera
Kamera Nikon f60 # 2477355, med objektiv Nikon AF Nikkor 28-105mm, 1:3,5-4,5D#298826, med väska
Pantvaror Kamera
Digital kamera Lumix DMC-FZ7 snr:C6SU05993 R med minneskort 1mb, bok, laddare, extra batteri & väska (ej funktionsgaranti)
Pantvaror Stereo/TV/Video
Bärbar dator Sony Vaio PCG-381M snr:28201156 5001021 med elsladd samt kvitto i väska
Pantvaror Stereo/TV/Video
Elbas Fender J-bass, Snr: CY30810047, made in china (ej fodral), stötskador, skador