421 - 440 av 948
1...212223...48 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 16 april 2009

Klubbad för

Kedja venezia,21cm 18K. Vikt 4,4g

Utrop: 800 kr

Berlock "hjärta" 18K. Vikt 2,7g

Utrop: 500 kr

Elbas Ibanez Roadster Snr: A803429, inristat person.nummer, skruvar saknas på lucka med fodral

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Pianodragspel Castelfidardo, Italia, slitage, (vissa tangenter tröga) skador, i låda (defekt)

Utrop: 1 600 kr

Basgitarr akustisk Saehan SDE 90 N #51412 med hårt etui (handtag saknas)

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Akustisk gitarr gibson epiphone Snr: # Z01040656 i mjukt fodral (passar ej)

Utrop: 1 600 kr

Halvakustisk gitarr J&D Brothers ABO-1C?, Snr: YCA038704, med mjukt fodral (passar ej)

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Gitarr Bo Wretling Regalia nr 283 ca år 1982(spricka, lackskada), sträng saknas, i hårt etui

Utrop: 7 500 kr

Akustisk gitarr Furch OM 21 CR, Snr: 16261, år 2003, Czech Republic, i hårt fodral

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Akustisk gitarr , Norman B18 (6) Snr: 05202612 (repig lack, skador), i hårt fodral

1 000 kr

Utrop: 800 kr

Gitarr Framus, Modell Sorella 5/59, Snr: 51662( skadat plektrumskydd, stötskador, slitage), ej fod

Utrop: 2 500 kr

Elgitarr fernandes"superstrata", lucka saknas, lackskador, med mjukt fodral

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Kamera

Kamera Minolta vectis 200, Snr: C4807803, i fodral, (ej funktionsgaranti)

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamera Nikon f60 # 2477355, med objektiv Nikon AF Nikkor 28-105mm, 1:3,5-4,5D#298826, med väska

1 100 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Kamera

Digitalkamera Nikon coolpix L5 Snr: 60582334, (ej funktionsgaranti)

Utrop: 600 kr

Pantvaror Kamera

Kikarsikte Zeiss, Varipoint V , 1,5-6x42 T, Snr: 2425530, (stötskador)

7 200 kr

Utrop: 7 000 kr

Pantvaror Kamera

Digital kamera Lumix DMC-FZ7 snr:C6SU05993 R med minneskort 1mb, bok, laddare, extra batteri & väska (ej funktionsgaranti)

850 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

Bärbar dator Sony Vaio PCG-381M snr:28201156 5001021 med elsladd samt kvitto i väska

4 200 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

Elbas Fender J-bass, Snr: CY30810047, made in china (ej fodral), stötskador, skador

700 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Stereo/TV/Video

Keyboard Casio, CTK-900, med laddare

800 kr

Utrop: 50 kr