1161 - 1168 av 1 168
1...575859 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 26 mars 2009

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

4 Djupa tallrikar, Ostindia, Rörstrand

150 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasfigurin "fågel", Polar glasbruk, h:11cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Ljustake för tre ljus, Arne Jacobsen för Georg Jensen, stål

850 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par manschettknappar "D" och "G", Dolce & Gabbana, vit metall, etui

550 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla /blandteknik "kvinna", Angelica Wiik, EA, 50x22cm, ramad (d)

1 100 kr

Utrop: 550 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla /akryl på duk "Pingvin", Cecila B Gröning 2004, 41x35cm, ramad (d)

Utrop: 550 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla /olja på duk "pingviner", Ingrid Rooth, 34x29cm, ramad (d)

375 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla /litografi "flicka & hund på strand", Åke Ahlberg, 27x40cm, ramad (d)

Utrop: 50 kr