1141 - 1160 av 1 168
1...575859 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 26 mars 2009

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Figurin "Pelle", Lisa Larsson, h:20cm

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 Shaker, design Arne Jacobsen, Stelton, rostfritt stål, h:22cm

700 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kolsyrespruta Sparklets (ingen funktionsgaranti)

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Askfat "Karneval", signerat Stig Lindberg 196-D, studio, 20x20cm

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas "Karneval", signerad Stig Lindberg 199-S, studio, h:18cm

700 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Trearmad ljustake "Vänskapsknuten", Josef Frank, Svenskt tenn, orginalkartong (kartong ngt defekt)

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Figurin "Grand Danois", H:15cm L:30cm

375 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Nintendo Wii snr:10099318, 1 handkontroll (nunchuck + wiimote), kablage, manualer, bordsställ, kartong, 1 spel: Wii Sport

1 900 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Spel till Nintendo Wii "Tiger Woods PGA Tour -08", bok, fodral

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Spel till Nintendo Wii "Need for speed Pro Street", bok, fodral

275 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Spel till Nintendo Wii "Links Crossbow training", bok, fodral, 1 Wii Zapper, manual & kartong

250 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Spel till Nintendo Wii "Mariokart", bok, fodral, 1 Wii Wheel, manual & kartong

425 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Illustrerad familjebibel, Fröléen & CO, Stockholm (namn) 25x31cm, skickas ej.

250 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skål, koppar, 28x18cm

350 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Mjölkkanna, koppar, h:30cm (bucklor)

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kikare Kowa, 10x50, snr:223985, fodral

425 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

12 Kaffekoppar, 13 Fat, "Sundborn", dekor Pia Rönndahl, Rörstrand

850 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bojan, Kina, h:17cm

950 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skål, Kina, h:9cm

700 kr

Utrop: 50 kr

1 Fickur Zenith, liten sekundvisare, silver (defekt, gravyr) fodral i metall

850 kr

Utrop: 50 kr