1121 - 1140 av 1 168
1...56575859 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 26 mars 2009

Klubbad för

1 Collier med blå stenar, 40cm, silver. Vikt 10,6g

75 kr

Utrop: 50 kr

1 Collier med vita stenar, 45cm, silver. Vikt 22g

225 kr

Utrop: 50 kr

1 Kedja Pansar 36cm, 1 Hänge med röda stenar, förgyllt silver. Vikt 3,3g

50 kr

Utrop: 50 kr

1 Par örhängen med vita stenar, silver. Vikt 1,3g

25 kr

Utrop: 50 kr

1 Par örknappar med blå stenar, silver. Vikt 1,8g

100 kr

Utrop: 50 kr

1 Kedja 40cm, 1 Hänge med vita stenar, silver. Vikt 6,4g

100 kr

Utrop: 50 kr

1 Hänge "stjärna" med röd emalj, silver. Vikt 7,3g

50 kr

Utrop: 50 kr

1 Hänge, 1 Ring (defekt), silver. Vikt 3,7g

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas, design Renate Stock, Sea Glasbruk, frostat glas, h:26cm, orginalkartong

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

1 Gitarrförstärkare Line 6 Spider II, 75W, snr:S212P5442000771, 1 Pedal för kanalbyte Line 6 FBV2, kablage

1 800 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasskål, signerad Wärff, Kosta, nr:58005, d:17,5cm h:10cm

300 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Ring med lila sten, stl:16 ¾, minst 8K. Vikt 7,8g

450 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kristallvas, h:17cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kristallkaraff med propp, Bergh, Kosta, h:22cm

225 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Figurin "katt", Lisa Larsson, h:10cm l:11cm

450 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Figurin "räv", Lisa Larsson, h:7,5cm l:13cm

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas, signerad Friberg, Studio, h:20cm (repor) (d)

2 400 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

2 Tavlor "ansikten", Mats Jonasson, Målerås, glas på träbotten, 15x17cm

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Olja på pannå "pojkporträtt", Greta Lövgren, 1934, 30x30cm, (färgbortfall) ramad

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par ljusstakar, glas, h:26cm (små nagg)

Utrop: 1 300 kr