841 - 860 av 1 168
1...424344...59 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 26 mars 2009

Klubbad för

Lås till pärlcollier, silver. Vikt 2,4g

125 kr

Utrop: 50 kr

Lås till pärlcollier, silver. Vikt 1,7g

125 kr

Utrop: 50 kr

Lås till pärlcollier, silver. Vikt 5,7g

100 kr

Utrop: 50 kr

2 Lås till pärlcollier, silver. Vikt 1,7g

75 kr

Utrop: 50 kr

Lås till pärlcollier, silver. Vikt 2,1g

100 kr

Utrop: 50 kr

Lås till pärlcollier, silver. Vikt 2,29g

125 kr

Utrop: 50 kr

Lås till pärlcollier, silver. Vikt 0,8g

50 kr

Utrop: 50 kr

Lås till pärlcollier, silver. Vikt 1,1g

75 kr

Utrop: 50 kr

12 länkbitar till pärlcollier, silver. Vikt 12,2g

75 kr

Utrop: 50 kr

4 Bägare med handtag, GAB, år 1975-76, förgyllda invändigt, silver (små bucklor). Vikt 121,8g

350 kr

Utrop: 450 kr

Ring bismarck, stl: 17, 18K. Vikt 0,9g

175 kr

Utrop: 200 kr

Diverse guld 14K. Vikt 1,4g

200 kr

Utrop: 250 kr

diverse silver. Vikt 6,6g

25 kr

Utrop: 50 kr

Armband X-länk med stav, 19,5cm, 24mm bred, silver. Vikt 49,9g

425 kr

Utrop: 200 kr

Armband Figaro, 21cm, 1cm bred, silver. Vikt 47,1g

225 kr

Utrop: 200 kr

Diverse silver. Vikt 24,2g

50 kr

Utrop: 50 kr

Armband bismarck med berlocker, 2 saknas, silver. Vikt 18,39g

75 kr

Utrop: 50 kr

Cigarette etui, 1x10x8cm, bucklig, "skandinavisk karta", vit metall

50 kr

Utrop: 50 kr

Diverse silver. Vikt 278g

Utrop: 900 kr

Stelt armband, grayr, silver, inner Ø 6,5 cm. Vikt 95,9g

550 kr

Utrop: 400 kr