1001 - 1020 av 1 022
1...505152 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 mars 2009

Klubbad för

Trombon, Yamaha modell YSL354 i hårt fodral med munstycke Vincent Bach 12C, bruksskick, mindre repor

Utrop: 2 600 kr

Gitarr, akustisk stålsträngad Cataluna modell SGN-C81-P0 med skadat fodral, lackskada på huvud, sträng saknas

Utrop: 650 kr

Resegitarr, Escape modell The traveller med shadow-mic snr ES-02338, saknar fodral, 1 sträng saknas

1 900 kr

Utrop: 1 400 kr

Elgitarr, Falcon (strata modell) snr K3329 med gigbag, trasig dragkedja, ngt glapp i kontakt

Utrop: 1 500 kr

Elgitarr, Ibanez modell GRX 40, Indonesien Snr: I00062026, lackskador, stötskada på huvud, sprickor o skador vid kontakt, skada på greppbräda, med mjukt fodral

950 kr

Utrop: 950 kr

Elgitarr, Fender Telecaster Custom, Seymour Duncan-mickar, Korea i vadderat mjukt Hagström fodral, Bruksskick

5 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Nikon Nikkor 70-210mm 1:4-5,6 saknar grepp gummi, ej funktionsgaranti

1 100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Elektronik

DVD-spelare, Panasonic modell DVD-S29 med fjärrkontroll, manual, sladdar i kartong, spelar MP3, JPEG mm. Ej funktionsgaranti, Nyskick

650 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Elektronik

VHS-spelare, Sony SLV-SE 720, med fjärrkontroll, manual, kabel i kartong, spelar både PAL/NTSC, Ej funktionsgaranti

450 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Elektronik

VHS-spelare, Samsung SV-451X med manual, fjärrkontroll, samt kabel i kartong, ej funktionsgaranti

150 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Elektronik

Mobiltelefon, Sony Ericsson W200i handsfree, datakabel, laddare, dubbla batterier, minneskort 128mb, manualer, cd-skiva i orginalkartong. låskod 0000, telefonen låst till Tele2, Ej funktionsgaranti

250 kr

Utrop: 75 kr

Glashuvud, Thoughts Minibrains YOU av Bertil Vallien, Kosta Boda #7090758, höjd 6cm

275 kr

Utrop: 300 kr

Glashuvud, Thoughts Minibrains YES av Bertil Vallien, Kosta Boda #7090755, höjd 6cm

325 kr

Utrop: 300 kr

Mortel, Skultuna modell No 0 med tillhörande stöt, mortelns höjd ca 45mm, bruksskick

100 kr

Utrop: 100 kr

Mortel, Skultuna modell No 2 med tillhörande stöt, mortelns höjd ca 65mm, bruksskick

200 kr

Utrop: 125 kr

Ljusstake, Kontorsljusstake mässing Skultuna No 68, Höjd ca 11cm, bruksskick

125 kr

Utrop: 100 kr

125 kr

Utrop: 100 kr

75 kr

Utrop: 100 kr

100 kr

Utrop: 100 kr

Supkoppar, 2st i förgylld mässing, Skultuna, formgivna av Pierre Forsell. Höjd ca 30mm, en kopp är skadad, bruksskick

100 kr

Utrop: 100 kr