Avslutad | Pant – Tisdag 17 mars 2009
Trombon, Yamaha modell YSL354 i hårt fodral med munstycke Vincent Bach 12C, bruksskick, mindre repor
Gitarr, akustisk stålsträngad Cataluna modell SGN-C81-P0 med skadat fodral, lackskada på huvud, sträng saknas
Resegitarr, Escape modell The traveller med shadow-mic snr ES-02338, saknar fodral, 1 sträng saknas
Elgitarr, Falcon (strata modell) snr K3329 med gigbag, trasig dragkedja, ngt glapp i kontakt
Elgitarr, Ibanez modell GRX 40, Indonesien Snr: I00062026, lackskador, stötskada på huvud, sprickor o skador vid kontakt, skada på greppbräda, med mjukt fodral
Elgitarr, Fender Telecaster Custom, Seymour Duncan-mickar, Korea i vadderat mjukt Hagström fodral, Bruksskick
Pantvaror Elektronik
DVD-spelare, Panasonic modell DVD-S29 med fjärrkontroll, manual, sladdar i kartong, spelar MP3, JPEG mm. Ej funktionsgaranti, Nyskick
Pantvaror Elektronik
VHS-spelare, Sony SLV-SE 720, med fjärrkontroll, manual, kabel i kartong, spelar både PAL/NTSC, Ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
VHS-spelare, Samsung SV-451X med manual, fjärrkontroll, samt kabel i kartong, ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Mobiltelefon, Sony Ericsson W200i handsfree, datakabel, laddare, dubbla batterier, minneskort 128mb, manualer, cd-skiva i orginalkartong. låskod 0000, telefonen låst till Tele2, Ej funktionsgaranti
Glashuvud, Thoughts Minibrains YOU av Bertil Vallien, Kosta Boda #7090758, höjd 6cm
Glashuvud, Thoughts Minibrains YES av Bertil Vallien, Kosta Boda #7090755, höjd 6cm
Mortel, Skultuna modell No 0 med tillhörande stöt, mortelns höjd ca 45mm, bruksskick
Mortel, Skultuna modell No 2 med tillhörande stöt, mortelns höjd ca 65mm, bruksskick