1021 - 1022 av 1 022
1...505152 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 mars 2009

Klubbad för

Supkoppar, 2st i förgylld mässing, Skultuna, formgivna av Pierre Forsell. Höjd ca 30mm med originaletui, bruksskick

225 kr

Utrop: 150 kr

Klockor Bulova

BULOVA, Aocutron, Cal 2181, Serie nr. 3-197824, 18K guld, stämmgaffel, plexiglas, datum, går ej, skadad urtavla, cert, juni 1975.