681 - 700 av 1 090
1...343536...55 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 februari 2009

Klubbad för

Gitarr, Akustisk Let´s sing, märkt "Klassiska kompositörer", hals lossat lite, i fodral

150 kr

Utrop: 175 kr

Elgitarr, Jackson JDR-94 snr: 941698, repig, i kartong

1 400 kr

Utrop: 900 kr

Dragspel, Pianodragspel Hagström Excellent 25, nr: 0245 1662, brukskick, i väska. Skickas ej.

Utrop: 550 kr

Pantvaror Elektronik

Övrigt, Leksaksångvält Wilesco styrning defekt, något sliten

550 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Kamera, Digitalkamera Nikon D40 med objektiv 18-55mm, laddare, cd-skiva, manual, i kameraväska

2 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Porslin, Soppterrin, Musselmalet Royal Copenhagen, höjd ca 20cm, bredd ca 31cm (från handtag till handtag)

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Porslin, 2 Vaser med genombruten kant, Musselmalet Royal Copenhagen, höjd ca 11cm

500 kr

Utrop: 600 kr

Tavla, Oljemålning på duk 1888 (sign. oläslig) ca 44x58 cm. Skickas ej.

1 200 kr

Utrop: 250 kr

Tavla, Oljemålning på pannå sign. Eira Wanner ca 46x35cm. Skickas ej.

Utrop: 175 kr

Tavla, Oljemålning på pannå sign Eira Wanner ca 19x24cm

Utrop: 125 kr

Tavla, Oljemålning på pannå sign. Eira Wanner ca 16x24cm

100 kr

Utrop: 125 kr

Litografi, signerad Göran Nilsson 28/385 ca 34x45cm. Skickas ej.

225 kr

Utrop: 250 kr

Litografi, signerad Maria Hillfon, 11/380 ca35x29cm. Skickas ej.

500 kr

Utrop: 250 kr

Litografi, i färg Stenvinkel (Jan) 82/125 ca 56x78cm. Skickas ej.

400 kr

Utrop: 500 kr

Tavla, färglitografi Stenvinkel (Jan) 40/350, 65x49,5cm. Skickas ej.

400 kr

Utrop: 500 kr

Glas, 6 Champagneglas Boda Nova, höjd ca 22,5cm

750 kr

Utrop: 300 kr

Ring, med stenar (graverad) 18K 2,3g

Utrop: 600 kr

Tavla, Litografi signerad Mårten A (Andersson), 400/1400 ca38x45,5cm

550 kr

Utrop: 400 kr

Tekanna, Rörstrand 15,5cm

200 kr

Utrop: 125 kr

Porslin, Vas Bing & Gröndal höjd ca 13,5cm

150 kr

Utrop: 75 kr