Avslutad | Pant – Tisdag 17 februari 2009
Klubbad för
Gitarr, akustisk nylonsträngad New Sound Guitar modell CM 75 med fodral, repor
Elgitarr, Fender Stratocaster USA srn.Z0027984 i hårt fodral, ett lås på fodralet trasigt, mindre lackskador på kropp
Gitarr, Landola akustisk stålsträngad modell C-23 snr 042884 med kartong, mindre repor
Gitarr, akustisk nylonsträngad BSI for EMI med kartong, sprickor i lock, sliten