1081 - 1090 av 1 090
1...535455 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 februari 2009

Klubbad för

Gitarr, akustisk nylonsträngad New Sound Guitar modell CM 75 med fodral, repor

200 kr

Utrop: 350 kr

Elgitarr, fabrikat Keiper modell Les Paul typ, i kartong

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster USA srn.Z0027984 i hårt fodral, ett lås på fodralet trasigt, mindre lackskador på kropp

5 700 kr

Utrop: 6 500 kr

Herrur, Certina, manuell, 18K graverad med läderarmband

1 600 kr

Utrop: 850 kr

Klarinett, Noblet Paris snr B56863, märkt med SMSp 442 i etui

900 kr

Utrop: 250 kr

Flöjt, Piccolo Fabrikat Noblet Paris snr 896 märkt SKM EV 426 i etui

1 100 kr

Utrop: 250 kr

Gitarr, Landola akustisk stålsträngad modell C-23 snr 042884 med kartong, mindre repor

700 kr

Utrop: 900 kr

Gitarr, akustisk nylonsträngad BSI for EMI med kartong, sprickor i lock, sliten

175 kr

Utrop: 25 kr

Elgitarr, Epiphone Les Paul Special II Snr: SJ06101528 Kina, i mjukt fodral

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Elektronik

Videokamera, Digital Panasonic VDR-D150 med laddare, kablage, batteri, manual i kartong

1 400 kr

Utrop: 600 kr