521 - 540 av 619
1...262728...31 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 5 februari 2009

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

Kanon miniaty trä/järn

700 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

10 Selterglas med slipad dekor, 5 Likörglas på fot med slipad dekor. Skickas ej.

950 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

3 Likörglas på fot slipad dekor

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

3 Snapsglas på fot slipad dekor

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

2 Ölglas slipad dekor

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

12 Assietter Rosenthal Bavaria E

300 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par ljusstakar i mässing/porslin Skultuna F10 ca 20cm "Svaneholm1530"

650 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par Malmstakar h. 17cm

350 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

Ljusstake mässing "ankare"

225 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

Transistradio med bandspelare DUX 8060 (ej funktionsgaranti) utan sladd

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Keramikkrus 1L Stora Bryggeriet spricka Willeroy & Boch

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Prydnadsföremål/brevpress "Brandenburger Tor Berlin"

200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Keramikdosa med lock Xuande period 1426-1435 Ø 8 cm

3 500 kr

Utrop: 2 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Dosa, 1 kopp, 1 vas 4 burkar med lock Kina keramik nagg och skador

1 200 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

Keramikskål Orientalisk nagg

300 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

Vas, dosa med lock, skål Kina keramik

650 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

6 Keramikkrus

900 kr

Utrop: 1 300 kr

Pantvaror Övrigt

Skål jade, 2 skålar, vas sk, burk utan lock keramik

1 300 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

2 Keramikskålar nagg

300 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

4 st Snusflaskor skador

2 600 kr

Utrop: 1 200 kr