461 - 480 av 732
1...232425...37 Gå till
Just nu klubbas Klockkvaliten i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 20 januari 2009

Klubbad för

Ring, med diamant 1xca.0,005ct 18K Ø15¾ 1,1g

Utrop: 250 kr

Hänge, med stenar 18K 2,6g

500 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld, skadat, graverat, 18K 58,4g

Utrop: 9 500 kr

Parti guld, graverat, 23K 17,1g

2 800 kr

Utrop: 3 300 kr

Halskedja, ihålig, 18K 80cm 36,1g

Utrop: 6 300 kr

Klackring, med sten 18K Ø20 3,2g

Utrop: 600 kr

Parti guld, graverat, 18K 12,4g

Utrop: 2 000 kr

Herrur, Certina New Art, graverat, 18K, går ej, saknar armband

1 300 kr

Utrop: 600 kr

Gitarr, Akustisk okänt fabrikat, stötskador på kroppen, klistermärken, med fodral

225 kr

Utrop: 150 kr

Trumpet, av märket Couesnon med munstycke, nya putor behövs, i hårt fodral

950 kr

Utrop: 250 kr

Altsaxofon, Bundy The Selmer Company, 2 munstycken, lagad, repig, bucklig nedre delen av klockstycket, snr:743912 i väska

1 200 kr

Utrop: 750 kr

Gitarr, Akustisk nylonsträngad, Amada, i mjukt fodral

550 kr

Utrop: 375 kr

Flöjt, Tvärflöjt Jupiter, i väska

600 kr

Utrop: 425 kr

Pantvaror Övrigt

Figurin, Hummel Goebel, höjd ca 10,5cm, krackelering i ansiktet

200 kr

Utrop: 250 kr

Ring, graverad, 18K Ø16, 3,0g

Utrop: 475 kr

Altsaxofon, Yanagisawa nr 018031114, något repig, med fodral

3 500 kr

Utrop: 4 000 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Nikon D1X snr 5112707 med objektiv 28-105 1:3,5-4,5D snr 471414, utan laddare

3 100 kr

Utrop: 4 500 kr

Pantvaror Elektronik

Radio, Världsradio Grundig Yacht Boy 2000, med laddare, hörlurar, kontakter, manual, i kartong

550 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Övrigt

Hänge, (kors), 18K 1,3g

Utrop: 300 kr

Litografi, Färglitografi signerad Mats Hådell 106/360, ca 40x50cm

325 kr

Utrop: 300 kr