Avslutad | Pant – Tisdag 20 januari 2009
Herrur, Rolex, Cosmograph Daytona, Refnr.116528, snr.D648895, kronograf, 18K, automatisk, safirglas, oysterlänk, viklås, box och cert Mars 2006
Herrur, Tissot Touch, quartz, stål, lös ring, viklås orginal, bruksskick, lite repig
Breitling, Midsize, Callisto Ref nr. B77346, snr.394402, guldriders, quartz, safirglas, datum, pärlemorurtavla, rouleauxlänk med guldinlägg, 1 index löst, skador på urtavlan
Herrur, Tissot chronograph, quartz, stål, datum, sliten ring, armband stål, slitet
Herrur, Breitling, Chronomat, Refnr.B13050.1,snr.136238, kronograf, stål/guld, automat safirglas, datum, UTC, Ref nr. B61172, snr. 1523, bicolour, quartz, Pilotlänk, viklås, skadad box, extra länkbitar, cert Maj 1998
Herrur, Rolex explorer II, Refnr.16570, snr.Z288021, stål, automatisk, safirglas, datum, oysterlänk, viklås, med box, extra länkbit och cert December 2006
Omega, Seamaster, midsize, automat, stål, datum, safirglas, orginallänk, heliumventil
Herrur, Longines chronograf, modnr.L36434, stål, datum, safirglas, quartz, box, extra länkbitar, cert Maj 2008