281 - 300 av 968
1...141516...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 december 2008

Klubbad för

Halskedja, 18K Pansar 80cm 6,9g

Utrop: 1 300 kr

Parti guld, skador 18K 5,9g

Utrop: 950 kr

Armband, Bismarck 18K med 5 berlocker 19cm 4,2g

Utrop: 800 kr

Ring, graverad (Harley Davidson) 18K Ø 19 1/2 24,0g

Utrop: 3 900 kr

Slät ring, lite repig 18K Ø 17. 7,9g

Utrop: 1 300 kr

Lordring, 18K med stenar Ø 18. graverad, 9,0g

Utrop: 1 500 kr

Armband, Pansar 18cm 18K 38,9g

Utrop: 6 900 kr

Klackring, (Harley Davidson) Ø 21, 18K 24,8g

Utrop: 4 000 kr

Armband, Pansar 18K 21cm 66,4g (lite repigt)

Utrop: 10 800 kr

Collier, 18K 42cm grön sten & diamanter 14st briljantslipade tot ca 0,43ct, 18st baguett fr 0,05-009ct (Si-I) 42,1g

Utrop: 10 600 kr

Armband, 18K med grön sten & diamanter 11 x ca 0,02ct, 8 baguetter fr 0,02-0,08ct, (Si-I) 21cm 23,6g

Utrop: 5 300 kr

Örhängen, ett par med grön sten & diamanter 2 xca0,02ct, 24x ca0,03ctm 6 baguetter ca 0,03-0,05ct (Si-I) 11,9g

4 600 kr

Utrop: 4 500 kr

Slät ring, 23K Ø 16 1/2, 3,5g

600 kr

Utrop: 650 kr

Collier, doserad X-länk med stav 18K 44cm 52,6g

Utrop: 9 500 kr

Armband, Fiskben 18K 19,5cm 49,5g

Utrop: 9 000 kr

Armband, X-länk 18K (1 låsåtta saknas) 19cm 23,0g

Utrop: 3 600 kr

Armband, 18K Ärtlänk (skador/bucklor) 19cm 10,3g

Utrop: 1 700 kr

Armband, 18K med namn SEMIR R med 60 diamanter (0,02-0,03ct/st) 21,5cm, 77,3g

Utrop: 15 000 kr

Ring, 18K med stenar (avklippt) 5,7g

Utrop: 900 kr

Halskedja, Pansar 18K 46cm 28,2g

Utrop: 5 100 kr