301 - 320 av 968
1...151617...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 december 2008

Klubbad för

Armringar, för barn, mönstrade minst 18K, öppningsbara Ø 4,5cm 43,4g

Ringar, 2st med stenar 18K Ø 18-19. 10,8g

Släta ringar, 2st 18K graverade Ø 17 1/4 9,6g

Utrop: 1 600 kr

Halskedjor, 2st Singapore 42-45cm. 2 Hängen, 1 Vristlänk 24cm 18K 8,2gr

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, tvåfärgad 18K 53cm (slitet lås) 45,8g

Utrop: 7 400 kr

Pärlcollier, 44cm, 1 Pärlarmband 19cm båda med förgyllt silverlås Ø ca 6mm

Utrop: 2 200 kr

Hänge, 18K 1,1g

175 kr

Utrop: 225 kr

Halskedjor, 3st 38-42cm (Pansar & Singapore) 18K 8,3g

Utrop: 1 400 kr

Halskedja, Venezia 18K skador 4,5g

Utrop: 750 kr

Örringar, ett par 18K 8,5g

1 450 kr

Utrop: 1 700 kr

Collier, doserad Bismarck 44cm 18K 10,7g

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, Pansar 18K 46cm 6,5g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, Venezia 42cm, hängen i rött, vitt & gult guld 18K 3,2g

600 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld, 18K några delar skadade, 11,1g

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, Singapore 40cm med hänge 18K 1,9g

325 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja, Råttsvans 47cm 18K 4,5g

650 kr

Utrop: 750 kr

Halskedja, Pansar 47cm Hänge med diamant ca 0,07ct ( I1 ) 18K 2,2g

Utrop: 600 kr

Hänge, med stenar och emalj, lite bortskavt, 18K 8,8g

Utrop: 1 400 kr

Ring, med stenar 18K Ø19½ 4,9g

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring, med stenar 18K Ø18 3,6g

550 kr

Utrop: 650 kr