Glasskål, Kosta Boda, signerad B.Vallien 57529
Utrop: 700 kr
Glasvas, Kosta Boda, signerad B. Vallien 48434
Glasvas, Kosta Boda, signerad B. Vallien 48136
Utrop: 600 kr
Tändare,Dupont, doublé, nr. D6D08AS, med papper i etui, (ej funktionsgaranti)
Utrop: 1 100 kr
Pendyl, Gustav Ljung Union Stjärnsund, förgyllt träfodral, (skador i förgyllningen) urverk: Kal. 120-6, P. 153, 6432. Skickas ej.
Utrop: 2 000 kr
Ett par ljusstakar i nysilver, (buckliga)
Utrop: 50 kr
Torsdag 18 dec 2008
Förfallna panter / Pantbanken Sverige City