701 - 706 av 706
1...343536 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 18 december 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

Glasskål, Kosta Boda, signerad B.Vallien 57529

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

Glasvas, Kosta Boda, signerad B. Vallien 48434

550 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

Glasvas, Kosta Boda, signerad B. Vallien 48136

550 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

Tändare,Dupont, doublé, nr. D6D08AS, med papper i etui, (ej funktionsgaranti)

3 700 kr

Utrop: 1 100 kr

Pendyl, Gustav Ljung Union Stjärnsund, förgyllt träfodral, (skador i förgyllningen) urverk: Kal. 120-6, P. 153, 6432. Skickas ej.

1 500 kr

Utrop: 2 000 kr

Ett par ljusstakar i nysilver, (buckliga)

125 kr

Utrop: 50 kr