681 - 700 av 706
1...343536 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 18 december 2008

Klubbad för

Herrur, Tissot Navigator 3000, stål, quartz, safirglas, analog/digital, alarm, originallänk, viklås, ca 2000-tal

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

Herrur, Seiko Sportura, kronograf, stål, quartz, safirglas, datum, vita stenar, satin/läderband, ca 2000-tal

Utrop: 2 400 kr

Slät ring, vg, ring med lila sten, vg, ring med diamanter, (7x0,01ct), vg/gg, hänge, gg, örhängen, gg, (utan snurrebussar), allt i 18K. Vikt 19,8g

Utrop: 3 300 kr

Herrur, Tissot PR 100, Nr. P660/760, stål/doublé, quartz, safirglas, datum, originallänk, viklås, ca 1990-tal

800 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Breitling Chronomat Blackbird, Ref nr. 81.950, Serie nr. 67769, 38 mm, kronograf, stål, automatisk, safirglas, datum, (skadade visare, defekt vridring), Pilotlänk med UTC (batteribyte krävs), viklås, ca 1990-tal

Utrop: 14 000 kr

Damur, Tag Heuer Aquaracer, Ref nr. WAF 1415, Serie nr. VM 9392, stål, quartz, safirglas, pärlemorurtavla med diamanter (TW/VVS, 0,07ctv), originallänk, viklås, extra länkbitar, cert maj 2006, box, ytterkartong

7 300 kr

Utrop: 7 000 kr

Gitarr, Washburn Equis II, stålsträngad med mick/eq, småskador i lacken, hårt fodral

1 900 kr

Utrop: 950 kr

Akustisk gitarr, Gibson Epiphone EJ200/VS, Serie nr. 97090022, tillverkad i Korea, stålsträngad, (skada på kroppen), mjukt fodral

Pantvaror Kamera

Digitalkamera, Samsung S630, 6 megapixlar, minneskort 2gb, manual, datakabel, cd-rom samt väska

425 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

Bärbar dator, Acer Aspire 3050, Serie nr. 3054WXMi, (repigt hölje), med laddare, extra mus i väska

2 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Elektronik

Ipod nano 2GB, Silver. (något repig), med lurar och laddare, (ej original)

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Elektronik

Videokamera, Sony DCR-HC44, Mini DV, Serie nr. 202682 med kvitto, sladdar, dockningsstation,fjärrkontroll och 4 st band i väska. (Allt i mycket gott skick)

1 600 kr

Utrop: 1 700 kr

Pantvaror Elektronik

Xbox med två handkontroller och diverse extra sladdar

400 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Elektronik

9 spel till Xbox, Grand theft auto (San Andreas, III, Vice City), Halo, Halo 2, Dead or Alive 3, Lima Manager 2004, Gudfadern, samt Sagan om konungens återkomst.

1 100 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Övrigt

Ett par kulljusstakar, försilvrad mässing/diabas, av Sigurd Persson, svensk form (något sneda)

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Övrigt

Figurin, "Sköldpadda", Meissen, keramik

600 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

Fyra Jubileumsmynt, Sverige, nominellt värde 450:-

450 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

Ett par ljusstakar, silver, ca 17 cm, vikt: 499,8g. Vikt 499,8g

Utrop: 2 500 kr

Pantvaror Övrigt

En malmljusstake, (stearinfläckar), ca 40cm

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

Mobiltelefon, Nokia N95, IMEI 356962012177581, i silikonfodral, med sladdar, programvara , laddare samt headset i kartong

2 000 kr

Utrop: 2 600 kr