Avslutad | Pant – Torsdag 18 december 2008
Herrur, Tissot Navigator 3000, stål, quartz, safirglas, analog/digital, alarm, originallänk, viklås, ca 2000-tal
Herrur, Seiko Sportura, kronograf, stål, quartz, safirglas, datum, vita stenar, satin/läderband, ca 2000-tal
Slät ring, vg, ring med lila sten, vg, ring med diamanter, (7x0,01ct), vg/gg, hänge, gg, örhängen, gg, (utan snurrebussar), allt i 18K. Vikt 19,8g
Herrur, Tissot PR 100, Nr. P660/760, stål/doublé, quartz, safirglas, datum, originallänk, viklås, ca 1990-tal
Herrur, Breitling Chronomat Blackbird, Ref nr. 81.950, Serie nr. 67769, 38 mm, kronograf, stål, automatisk, safirglas, datum, (skadade visare, defekt vridring), Pilotlänk med UTC (batteribyte krävs), viklås, ca 1990-tal
Damur, Tag Heuer Aquaracer, Ref nr. WAF 1415, Serie nr. VM 9392, stål, quartz, safirglas, pärlemorurtavla med diamanter (TW/VVS, 0,07ctv), originallänk, viklås, extra länkbitar, cert maj 2006, box, ytterkartong
Gitarr, Washburn Equis II, stålsträngad med mick/eq, småskador i lacken, hårt fodral
Akustisk gitarr, Gibson Epiphone EJ200/VS, Serie nr. 97090022, tillverkad i Korea, stålsträngad, (skada på kroppen), mjukt fodral
Visa varaPantvaror Kamera
Digitalkamera, Samsung S630, 6 megapixlar, minneskort 2gb, manual, datakabel, cd-rom samt väska
Pantvaror Elektronik
Bärbar dator, Acer Aspire 3050, Serie nr. 3054WXMi, (repigt hölje), med laddare, extra mus i väska
Pantvaror Elektronik
Videokamera, Sony DCR-HC44, Mini DV, Serie nr. 202682 med kvitto, sladdar, dockningsstation,fjärrkontroll och 4 st band i väska. (Allt i mycket gott skick)
Pantvaror Elektronik
9 spel till Xbox, Grand theft auto (San Andreas, III, Vice City), Halo, Halo 2, Dead or Alive 3, Lima Manager 2004, Gudfadern, samt Sagan om konungens återkomst.
Pantvaror Övrigt
Ett par kulljusstakar, försilvrad mässing/diabas, av Sigurd Persson, svensk form (något sneda)