401 - 420 av 511
1...202122...26 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Torsdag 20 november 2008

Klubbad för

1 Tavla Nils Nixon -46 olja "hets" 46x38 cm (d). Skickas ej!

Utrop: 7 000 kr

1 Tavla färglagda teckningar diptyk Kardemumma (blekta) (d). Skickas ej!

500 kr

Utrop: 700 kr

1 Teckning av Kar de mumma-73 något blekt (d).

250 kr

Utrop: 350 kr

1 Teckning av Kar de mumma-73 något blekt (d)

250 kr

Utrop: 350 kr

1 Tavla Höken 49 x 71 olja "Clown" (d) Skickas ej!

1 300 kr

Utrop: 300 kr

1 Tavla kopia efter Jean Baptiste Huet olja 29x40 cm "vid bondgården". Skickas ej!

Utrop: 5 000 kr

1 Tavla etsning provtryck 194/250 Dali (d). Skickas ej!

900 kr

Utrop: 800 kr

1 Tavla makrofotografi Lennart Bernadotte 31/100 (d). Skickas ej!

Utrop: 700 kr

1 Tavla Margareta Rehnberg "ansikte" 26x20 cm akvarell (d)

Utrop: 500 kr

1 Armbandsur Zentime 18k defekt 18k med läderband

Utrop: 900 kr

1 Armbandsur Tissot PR50 med extra länkar och etui

425 kr

Utrop: 450 kr

1 Slipsnål silver

150 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla, litografi Eva Ljungdahl "Landskap" nr:151/180 24x35 (d).Skickas ej!

325 kr

Utrop: 300 kr

1 Tavla, litografi K-G Nilson 92/200 1978 49X107 ramad (d). Skickas ej

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Tavla, litografi "Meloner" 48X55 Phillip von Schantz (ej ram) (d). skickas ej!

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

1 Tavla, litografi Phillip von Schantz "röda vinbär" 62x50cm 141/150 (ej ram) (d). skickas ej

3 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Övrigt

12 Fruktknivar metall med pälemoskaft och etui

250 kr

Utrop: 350 kr

1 Teckning signerad Ernst Küsel i ram, 28x37cm. skickas ej

Utrop: 400 kr

1 Teckning osignerad Ernst KÜSELenligt uppgift i ram, 28x37cm. Skickas ej

200 kr

Utrop: 300 kr

1 Tavla, olja Eva Bève "Venedig" 34x47cm ramad (d). skickas ej!

Utrop: 2 000 kr