421 - 440 av 511
1...212223...26 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 20 november 2008

Klubbad för

1 Tavla litografi Olle Bonnier EA 4/15 ramad (d). Skickas ej!

1 Vas glas, ca 32cm. Skickas ej!

75 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla Lars Norrman akvarell 11x15.5 cm (d)

950 kr

Utrop: 600 kr

1 Tavla litografi Roland Svensson 1956 (d)

450 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kniv med metallbeslag (medelhavsområdet) längd ca 58cm. Skickas ej!

2 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Måttglas 7,5 cl av rostfritt stål Gense

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bordarmatur PH 3/2 Louis Poulsen år 1994 jubileumsutgåva

Pantvaror Övrigt

1 Silverbägare sk gravyr

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tång, 1 sked av silver

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kopparform

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kopparform

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kopparkanna på fötter

200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Keramikfat Imari Japan 2*r ca 30 cm. Skickas ej!

300 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas h. 26,5 cm flussglas med färgsläpp. Skickas ej!

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kopparkastrull med lock skadad

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kopparkastrull

125 kr

Utrop: 50 kr

1 Tavla, okänd konstnär, ca 6x8cm med vacker ram

1 100 kr

Utrop: 50 kr

1 Stengods figurin Dagny Zacharisson (d)

300 kr

Utrop: 200 kr