321 - 328 av 328
1...151617 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 18 oktober 2008

Klubbad för

Pantvaror Glas, porslin

1 Glasskulptur h 16 17/1000 Kosta Boda B Vallien

1 500 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Glasskulptur h 6 cm Kosta Boda

275 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Kristallskål h 14 cm /nagg samt bottengravyr/

Utrop: 250 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Kaffesked mod Eva, 4 kaffeskedar mod Rosenholm, 6 kaffeskedar mod Princess i silver

275 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Keramikurna h 23

550 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 keramikvaser h 19 Rörstrand /skador/

Utrop: 250 kr

2 Kopparlanternor med brännare h 35

1 800 kr

Utrop: 2 000 kr

2 Ljusstakar , mässing H 32 cm. Grenna

600 kr

Utrop: 800 kr