281 - 300 av 328
1...14151617 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 18 oktober 2008

Klubbad för

1 Dosa i förgyllt silver 2 Små bägare i silver h.4 , h.5 ( gravyr )

250 kr

Utrop: 200 kr

1 Ring 18K ( 3 färgad ) stl 20 ( gravyr ). Vikt 4,4g

Utrop: 650 kr

1 Armband Silver ( 925 ) dödskallar 19cm. Vikt 67,7g

700 kr

Utrop: 350 kr

1 Dosa m lock i Silver ( gravyr )

200 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Antikt silver

1 Skål, Silver ( N9 )

350 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Antikt silver

2 Skålar Silver ( lock saknas, gravyr )

550 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Antikt silver

1 Skål Silver ( gravyr )

225 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Antikt silver

1 Gräddkanna Silver h.6

400 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Antikt silver

1 Kaffekanna Silver med träskaft ( skad. ) B7 h.23

1 300 kr

Utrop: 1 700 kr

1 Ring 18K m sten stl 21,5. Vikt 4,4g

550 kr

Utrop: 650 kr

1 Herrarmbandsur Tissot Seastar 18K Q ( gravyr ) batteri byte krävs, repor på glas m läderband

1 500 kr

Utrop: 1 500 kr

1 Herrarmbandsur Breitling Chronomat Bicolour # B13048/1.43348 m UTC /ngt sliten

11 800 kr

Utrop: 13 000 kr

1 Ring 18K m stenar ( skena trasig ). Vikt 6,9g

800 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Herrarmbandsur Emporio Armani mod.nr AR5664 i ask m inst.bok

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Herrarmbandsur Tissot Q 1853 PRS 516 stålband J562/662 TKN-BC-49947R i box m instr.bok

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Herrarmbandsur Casio Edifice Chronograph Q EF-500 stål

600 kr

Utrop: 800 kr

1 Herrarmbandsur Omega Automatic 18K m läderband

5 700 kr

Utrop: 4 000 kr

1 parti Skrotguld 18K. Vikt 46g

Utrop: 6 700 kr

1 Ring 18K m stenar stl 17,75. Vikt 5,7g

650 kr

Utrop: 800 kr

1 Klackring 18K stl 21. Vikt 3,9g

Utrop: 550 kr