301 - 320 av 328
1...151617 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 18 oktober 2008

Klubbad för

1 Damarmbandsur 14K /DEF, Gravyr/ m länk 18K bruttovikt 15,7. Vikt 15,7g

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

1 Herrarmbandsur Storm Q /batt.byte krävs/

75 kr

Utrop: 100 kr

1 Herrarmbandsur 18K Certina Q /gravyr/ m läderrem

1 400 kr

Utrop: 1 400 kr

1 Herrarmbandsur 18K Exactus m länk 18K Bruttovikt 63,7 g. Vikt 63,7g

5 400 kr

Utrop: 6 000 kr

1 Damarmbandsur 18K /heldefekt/ länk 18K Brutto 13,1 g. Vikt 13,1g

900 kr

Utrop: 900 kr

1 Damur 14K /gravyr/

650 kr

Utrop: 700 kr

1 Armband 14K 18,5 cm. Vikt 7,9g

Utrop: 900 kr

1 Herrarmbandsur Ellese Q /Batt.byte krävs/

400 kr

Utrop: 600 kr

1 Damarmbandsur 14K Certina May Fair Aut /glas repigt/ #909371465

600 kr

Utrop: 800 kr

1 Herrarmbandsur Certina 14K Q / gravyr,repat glas /Batt.byte krävs

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Video

1 Ring 18K m färgsten /sk./gravyr stl 20. Vikt 5,6g

Utrop: 800 kr

Pantvaror Video

1 Bärbar Dator HP Pavilion zd8000 #CNF5160P6C m tillbehör

3 000 kr

Utrop: 3 000 kr

Pantvaror Video

1 Digitalkamera Canon Ixus 55 m laddare + tillbehör i krt

650 kr

Utrop: 850 kr

1 Elgitarr Exel i fodral, 1 Förstärkare Kustom KGA 10 1 Effektbox Zoom 605 II ,adapter o kabel

1 400 kr

Utrop: 700 kr

1 Ring 14K stl 16,75. Vikt 1,5g

Utrop: 200 kr

1 Akvarell sign. R Högfedt 35+45

Utrop: 6 000 kr

1 Oljemålning Sign Sven Erixson -39 33+41 " Hötorget "

15 400 kr

Utrop: 14 000 kr

1 Orientalisk Matta 290 x 170 Tabriz "4 Årstider"

8 000 kr

Utrop: 10 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

2 Mässingsstakar h 29 (ngt skavda) m 2 lösa ljusmanschetter

650 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Glas, porslin

1 Kedja i silver, pansar 44 cm. Vikt 54,7g

400 kr

Utrop: 150 kr