Avslutad | Pant – Torsdag 11 september 2008
Pantvaror Övrigt
1 Bok Chan Parker/Francis Paudras "To bird with love" år 1981 1:a upplagan behöver limmas i ryggen
Pantvaror Övrigt
1 Bok Eduard Fuchs "Die juden in der karikatur" år 1921 1:a upplagan behov av limmning
Pantvaror Övrigt
1 Figurin Staffordshire "häst och pojke" 1800-talets början h. 24 cm
Visa varaPantvaror Övrigt
1 Par flintgodsfiguriner Staffordshire "pojke och flicka" 1800-talets mitt h 18cm
Visa varaPantvaror Övrigt
1 Flintgodsfigurin Staffordshire 1900-tal skador i bemålning
Visa varaPantvaror Övrigt
1 Matta "Karistan" Rumänien handknuten, ylle lugg, bomulls varp, (ställvis sliten) 249X350cm. Skickas ej.
Pantvaror Övrigt
1 Fåtölj Barcelona design Mie van de Rohe för Knoll International med tillhörande fotpall bägge märk. Skickas ej.