461 - 480 av 526
1...232425...27 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 11 september 2008

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Keramikfigur Lisa Larsson "brun björn" L. 8,5 h. h 6,5 cm

425 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

2 Figuriner Germany Bertram

300 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasskulptur Pukeberg "viking"

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasskål kristall Japan

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasskål Orrefors

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

2 st Mini-glastillbringare h 7,5 cm Ulrika Hydman Vallien

250 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasvas mini h 6 cm Bertil Vallien

150 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Övrigt

1 Glasvas mini h. 8 cm

125 kr

Utrop: 50 kr

1 Silverdosa med lock

225 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Övrigt

1 Väggur skador med nyckel o pendel. Skickas ej.

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Axelremsväska med skyddspåse Gucci mod 131168 nypris 7350kr

3 300 kr

Utrop: 3 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Axelremsväska med skyddspåse Gucci mod:114890 nypris 5330kr

2 600 kr

Utrop: 2 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 Plånbok Gucci med skyddspåse mod 129159 nypris 2940kr

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 Taklampa kristall. Skickas ej.

1 500 kr

Utrop: 900 kr

9 st Silverskedar kaffe mod Disa med etui

300 kr

Utrop: 300 kr

1 Bordslampa i silver med nyare detaljer stämplad 1843 saknar skärm, h 42cm

3 400 kr

Utrop: 2 400 kr

1 Tavla teckning August Hagborg "kvinna" 36x49 cm

500 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 Spegellampett stilkopia skador h 46 cm. Skickas ej.

550 kr

Utrop: 300 kr

1 Glasskulptur Björn Ekegren "Mitre" unik med stålställning höjd utan 36 cm (d). Skickas ej.

5 500 kr

Utrop: 7 500 kr

1 glasskulptur Monica Backström "Mone stone" 10/40 (d)

2 000 kr

Utrop: 2 700 kr